Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Bg NeT LtD"

3 posters

Go down

"Bg NeT LtD" Empty "Bg NeT LtD"

Писане by BGNeT2012LtD Вто Ное 20, 2012 1:36 pm

"Bg NeT LtD" Bgnet12342 "Bg NeT LtD" Viewer1

Омръзна ли ви да виждате това"Bg NeT LtD" Konekcija1 ,омръзна ли ви да биете по клавиатурата и да провеждате излишни разговори за ваша сметка, омръзна ли ви да си плащате за Интернет ,а в случая да получавате БОЗА,омръзна ли ви от досадните Обвързващи Договори.Доверете са на "БГ НеТ 2012 ООД" Оптичната сила на гр.Чипровци, сърфирайте на воля и си гледайте кефа, а работата я оставете на нас, ние БОЗА не предлагаме, ние предлагаме Интернет.
Няма Договор-Обвързване ,за нас е удоволствие да сте наш Свободен Клиент и ние да ви предоставяме услугата за която си плащате.
Ние се стремим да печелим и запазваме нашите клиенти с Качество на услугата, а не с ДОГОВОР.


"БГ НеТ 2012 ООД" има възможност да предложи изключително добри цени и условия за доставка на Интернет на фирми и частни лица със 100% гарантираност на скоростта, а също така , колокейшън и абонаментна поддръжка.За нас всеки клиент е от първостепенно значение, за това екипът на "БГ НеТ 2012 ООД" се грижи денонощно за качеството на предоставяните Интернет услуги и на преносната инфраструктура. За да са добри нашите услуги и за да задоволяват всички потребности на клиентите ни сме създали собствен софтуер за мониторинг и управление на трафика . Чрез него следим и анализираме качеството на всеки сигнал, предотвратяваме възникването на магистрални проблеми , в зависимост от натоварването и потреблението на услуги.Нашата цел е да правим комуникациите между хората все по-лесни, все по-достъпни, все по-ефективни и все по удовлетворяващи.Очаквайте и нашия сайт, в него ще има всичката информация която ви интересува, скорост, цени, форум и т.н.
BGNeT2012LtD
BGNeT2012LtD
нов член
нов член

Брой мнения : 6
Join date : 05.10.2012

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by tcvetelinka Вто Ное 20, 2012 2:19 pm

Имам питане, много от хората, които ползват Интернет и искат да имат не са в Чипровци, но се прибират за празници за повече дни и така. Имате ли опция за плащане например за 10 дни само... или 5? Мисля че ще имате доста клиенти от такива, които си идват временно Very Happy Лично аз заради предишни опции, като задължителен договор-ползвал-не ползвал плащаш за една година такси и некачествен Интернет си взех флашка, която си я взимам когато се прибирам на Чипровци....
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by BGNeT2012LtD Вто Ное 20, 2012 4:13 pm

tcvetelinka написа:Имам питане, много от хората, които ползват Интернет и искат да имат не са в Чипровци, но се прибират за празници за повече дни и така. Имате ли опция за плащане например за 10 дни само... или 5? Мисля че ще имате доста клиенти от такива, които си идват временно Very Happy Лично аз заради предишни опции, като задължителен договор-ползвал-не ползвал плащаш за една година такси и некачествен Интернет си взех флашка, която си я взимам когато се прибирам на Чипровци....

Здравей Цветелинка , "Насладете се на сърфирането в интернет с Bg NeT LtD, и оставете работата на нас." Да имаме решение за всичко, мислим по въпроса, точно за такива клиенти като вас, които си идват само за съботите и неделите или за празниците и искат интернет, такъв който повечето доставчи отказват, и затова вие се принуждавате да си копувате флашчета с б..а които вършат работа до някаква степен, в градовете на 3G и 4G мрежата са по добри. А при нас ще може и за 1 ден, за 3, за 5 , за колкото искаш, това е че цената е различна, когато е за по малко дни, но не е фрапираща, за по голямо удобство на клиентите като вас, ще се постараем да го направим, " Идваш, трябва ти Интернет , а не Боза", и Bg NeT LtD е помислил и за теб, но ще ти го пратя на лично, от съображение против кражба на идеи.. А вече като стане и сайта , ще е много по лесно, сайт със собствен хост, и сървер , форум, и там ще намирате отговори на всички ваши запитвания. Благодарим ти за Вниманието by Bg NeT 2012 Ltd
BGNeT2012LtD
BGNeT2012LtD
нов член
нов член

Брой мнения : 6
Join date : 05.10.2012

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by tcvetelinka Вто Ное 20, 2012 5:52 pm

Идеята е супер поне за мен, а така и много повече хора ще могат да си позволят Интернет. Благодаря за отговора!
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by elana Вто Ное 20, 2012 5:56 pm

Появи се точно навреме. Точно сега взимам решение за смяна на доставчика и търся най изгоден вариант.Сега съм с флашка на Виваком, обаче е нещо повече от боза, само си мисля, че имам интернет. Не разбрах само интернет ли предлагате и какви са цените ви, моля за повече информация.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by BGNeT2012LtD Вто Ное 20, 2012 6:49 pm

[quote="elana"]Появи се точно навреме. Точно сега взимам решение за смяна на доставчика и търся най изгоден вариант.Сега съм с флашка на Виваком, обаче е нещо повече от боза, само си мисля, че имам интернет. Не разбрах само интернет ли предлагате и какви са цените ви, моля за повече информация.[/quot
Здравей , понеже хубавите работи стават бавно, но за да е надеждно, устойчиво, и гарантирано, правим нещата бавно, за да няма проблеми после, целта на "Bg NeT 2012 Ltd", не е само да връзва клиенти, и да предлага високоскоростен интернет, а най вече да е надежден и сигурен, всеки от доставчиците тук , може да ти предложи бърз интернет с еди каква си скорост, но качеството на мрежата , издържливостта на мрежата и т.н. дали е на ниво, всеки е запознат в Чипровци, та на въпроса ти Елана, ще ти пратя цените, но другата седмица сайта ще го пусна , все още е в процес на изграждане, www.bg-net.net , ще е, там ще има всичко, и ще се радвам , на такива юзери , каквито сте тук, да пишете теми и във форума на "Bg NeT 2012 Ltd". A относно, скоростта и сигурността на интернета на "Bg NeT 2012 Ltd" има хора които ползват нашите услуги, поразпитай, и разбери Smile и сама си реши. "Bg NeT 2012 Ltd" Благодари за вашето внимание.
BGNeT2012LtD
BGNeT2012LtD
нов член
нов член

Брой мнения : 6
Join date : 05.10.2012

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by elana Вто Ное 20, 2012 7:06 pm

Ако сте така бързи с нета както с отговора, ще сте супер! Само, че как да разбера кои са абонати вече при вас?
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by BGNeT2012LtD Пон Дек 17, 2012 7:30 pm

"Bg NeT LtD" Bgnet12plus "Bg NeT LtD" Bgnet12promociq
BGNeT2012LtD
BGNeT2012LtD
нов член
нов член

Брой мнения : 6
Join date : 05.10.2012

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by BGNeT2012LtD Пон Дек 17, 2012 9:17 pm

"Bg NeT LtD" 45153931
BGNeT2012LtD
BGNeT2012LtD
нов член
нов член

Брой мнения : 6
Join date : 05.10.2012

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by BGNeT2012LtD Вто Яну 15, 2013 2:33 am

"Bg NeT LtD" Netsave

Уважаеми Потребители на "БГ Нет 2012" ООД.
Приоритета на фирмената ни политика е да отговаряме на потребностите и очакванията на клиентите си, ПОДОБРЯВАЙКИ НЕПРЕСТАННО УСЛУГИТЕ СИ....!Основната ни цел е да осигоряваме висококачествен ИНТЕРНЕТ, нови промоции, гъвкаво обслужване и индивидуално отношение към всеки клиент според неговите нужди и желания. Наш приоритет е да работим за вас .
"БГ Нет 2012" ООД има честа да уведоми всички настоящи и бъдещи клиенти , че ще продължим да работим за вашето гъвкаво обслужване и индивидуално отношение. От днес направихме за всеки наш лоялен клиент услугата към всеки месечен пакет, Internet SAVE--Net SAVE.

Какво представлява услугата Интернет сейфа на БГ Нет?
Какво получавате от Интернет сейфа?

Интернет Сейфа на БГ Нет е програма чрез която можете да запазите до 5 дневен период от старият си месечен пакет,и да го добавим към новия, какво ще рече това,. Вие сте си заплатили таксата за период от един месец, налага ви се да пътувате , няма да сте вкъщи и да използвате нашите услуги , месеца който сте си заплатили и оставащите от него дни, над 5 дена ги губите.но не и с Интернет сейфа. . С помоща на Интернет сейфа и чрез едно обаждане ние можем да ви прекратим месечния пакет до следващия първи месец след изтичане на текущия ви пакет.Пример: Обаждате се на 15 число от месечния ви абонамент, като искате да ви бъде прекратен пакета за този месец тъй като няма да сте вкъщи. И на следващия първи месец след този който сте прекратили когато заплатите новия си пакет, ще ви бъдат добавени 5 дена от стария, който не сте използвали.

С BG Net Ltd е по лесно .....!
BGNeT2012LtD
BGNeT2012LtD
нов член
нов член

Брой мнения : 6
Join date : 05.10.2012

Върнете се в началото Go down

"Bg NeT LtD" Empty Re: "Bg NeT LtD"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите