Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво мислите за дизайна на форума?

2 posters

Go down

Какво мислите за дизайна на форума?

Какво мислите за дизайна на форума? Vote_lcap64%Какво мислите за дизайна на форума? Vote_rcap 64% 
[ 7 ]
Какво мислите за дизайна на форума? Vote_lcap36%Какво мислите за дизайна на форума? Vote_rcap 36% 
[ 4 ]
Какво мислите за дизайна на форума? Vote_lcap0%Какво мислите за дизайна на форума? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 11
 
 
Poll closed

Какво мислите за дизайна на форума? Empty Какво мислите за дизайна на форума?

Писане by ognjan-admin Пет Фев 22, 2008 7:27 pm

Моля дайте своя вот!
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за дизайна на форума? Empty Re: Какво мислите за дизайна на форума?

Писане by непослушки Съб Фев 23, 2008 9:59 pm

Харесва ми форума и подкрепям идеята,мисля,че ще стане още по интересно.Обновленията са добри.
Дано повече хора започнат да пишат,а не само да разглеждат,защото се вижда от посещаването,че интереса е голям.
Искам само да попитам дали е възможно да се обясни малко повече за таговете,и дали може вместо с иконки да са с букви мисля,че ще бъде по- лесно,нищо че се показват като застанеш на тях.
Може би е обяснено някаде и не съм го видяла,затова предварително се извинявам,но не мисля,че ще е излишно да има тема,в която да се разясни на потребителите за използването им,за това как да си качат сника от своя комп.,снимка или текст в подпис и т.н. Very Happy
непослушки
непослушки
чипровчанин
чипровчанин

Брой мнения : 138
Join date : 18.02.2008
Age : 44

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за дизайна на форума? Empty Re: Какво мислите за дизайна на форума?

Писане by ognjan-admin Съб Фев 23, 2008 10:10 pm

El_Er написа:Харесва ми форума и подкрепям идеята,мисля,че ще стане още по интересно.Обновленията са добри.
Дано повече хора започнат да пишат,а не само да разглеждат,защото се вижда от посещаването,че интереса е голям.
Искам само да попитам дали е възможно да се обясни малко повече за таговете,и дали може вместо с иконки да са с букви мисля,че ще бъде по- лесно,нищо че се показват като застанеш на тях.
Може би е обяснено някаде и не съм го видяла,затова предварително се извинявам,но не мисля,че ще е излишно да има тема,в която да се разясни на потребителите за използването им,за това как да си качат сника от своя комп.,снимка или текст в подпис и т.н. Very Happy

Права си! За новите може да има неястни неща, но затова има секция "Въпроси/отговори". Тя се намира в горния ляв ъгъл! Който не разбира нещо може винаги да попита!

Какво мислите за дизайна на форума? 824842_orig
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за дизайна на форума? Empty Re: Какво мислите за дизайна на форума?

Писане by Гост Съб Фев 23, 2008 11:52 pm

Направете една секция "Новини от Чипровци и региона". Може новините да се публикуват само от администратора или от потребителите след преглед от администратора.
Сложете ако можете кирилизатор на сайта, че някои мой познати който живеят в чужбина нямат кирилица на РС-тата си и не могат да пишат във форума.
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Какво мислите за дизайна на форума? Empty Re: Какво мислите за дизайна на форума?

Писане by ognjan-admin Съб Фев 23, 2008 11:57 pm

IGM написа:Направете една секция "Новини от Чипровци и региона". Може новините да се публикуват само от администратора или от потребителите след преглед от администратора.
Сложете ако можете кирилизатор на сайта, че някои мой познати който живеят в чужбина нямат кирилица на РС-тата си и не могат да пишат във форума.

Идеята ти е страхотна!
"Новини от Чипровци и региона" - има един проблем - не мисля, че ще има кой да ни предоставя новини. Ако вие се наемете да търсите новини щъ бъде направен такъв раздел.

Относно кирилизотора - работя по въпроса! Форума е нов и има още работа по него! lol!
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Какво мислите за дизайна на форума? Empty Re: Какво мислите за дизайна на форума?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите