Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой интернет доставчик е по-добър?

+9
Ms.Passion
pieretata
Iv-AnitO
tcvetelinka
dool
SliMShady
ognjan-admin
blackfox
bobi
13 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Към кой доставчик на интернет сте?

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Vote_lcap53%Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Vote_rcap 53% 
[ 10 ]
Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Vote_lcap47%Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Vote_rcap 47% 
[ 9 ]
 
Общо гласове : 19
 
 

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Вто Май 19, 2009 3:18 am

Мери, остави, много добре знаеш , че каквото и да кажеш , устата на хората не можеш да затвориш, така , че остави, няма смисъл. Аз им отговорих на един прост въпрос "Кой интернет доставчик за гр.Чипровци е по-добър?", с доста изчерпателен отговор, но колкото и изчерпателен да е той, когато са си наумили нещо , не можеш да ги спреш., а те направиха от бълхата ,слон, на по своите разбирания, реклами, хваления, и правене на велики, и тем подобни, а то дори не се споменаваше за такива неща, но от каде го измислиха, Незнам, , явно ЕГН-то им е в повече, и вече ги е хванала критическата Smile.Но какво ти пука , нито ти яадат на масата, нито ти носят нещо в къщи, това е просто един от хилядните форуми в интернет пространстовото, и на такива , ако започнем да се ядосваме, то до каде ще стигнем. Smile Моля нека не изместваме Темата, която да ви напомня, ЕЕЕЕЕЕЕ "Кой интернет доставчик за гр.Чипровци е по-добър?".

P.S VeRtO MeDiA


Последната промяна е направена от verto на Вто Май 19, 2009 3:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Вто Май 19, 2009 3:33 am

ииии elana преди да казваш твоето мнение, за каквото и да било, моля те първо провери нещата.
1. Не съм Пламен.
2. Пламен не би си зарязал работата, за да пише в тези форуми.
3. Не съм писал с цел реклама на Пламен.
4.Не съм обидил никого.
5. Първо се научи да разбираш хората и да възпримаш НОРМАЛНО менението на хората в този форум.
6. Защото, от нещата кото написах в тази тема, никаде на нито един ред , не бе написано, Реклама на Палмен, ааа защо ТИ толкова се заяде, незнам, ако имаш да казваш нещо на Пламен то тогава слез от новия Квартал до магазина му(когато е на работа Пламен или жена му ) и им кажи , какво имаш да им казваш. Госпожо Евааааааааааааа


Последната промяна е направена от verto на Чет Май 28, 2009 1:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by elana Вто Май 19, 2009 1:08 pm

Ms.Passion написа:
elana написа:Пламене, това е твоя стил, всичко това си ми го казвал много пъти на мен(става въпрос за Боби и безплатния му нет).
Ти каза, че си му пускал нет, за това, че сте били приятели и има група инвалидност, недей така, това не е етично!
Това, че пишеш във форума е добре, но със самото си влизане започна с хвалебствия и обиди.
Аз също съм към доволна от качеството на нета, пазарувам изцяло от твоя магазин, в прекрасни отношения сме, но не мога да търпя издевателства! И не ми казвай, че не си ти. Защото ще цитирам твоите думи.
Макар че като се замисля, приличаш ми и на друг, или пишете двамата?
Това не е стила на Пламен.Аз съм Мерилин-дъщеря на Пламен.И не разберам какво е издевателството ,на това хората в цял свят му казават благотворителност,за която тати никога не е очаквал благодарност.Но незнам как би си почувствала ти ако правиш нещо добро и то без да го афишираш ,а в замяна на това получаваш такива етикети ,като "селски реклами" или "хвалебствия".Освен това всичките тези неща явно са споделени с теб очи в очи ,а не както ти го правиш в форума,където стават достояние на много хора.Той едва ли би ти благодарил за това.Предполагам,че анонимността на този вид общуване открива истинската същност на човешката природа,за която не бих искала да коментирам и сравнявам с нищо,защото наистина не искам да обиждам никого,защото смятам,че всеки има право на избор.Това право на избор се изразява не само в това да говорим "това което мислим",но скрити зад псевдоними.Смятам,че истинското право на избор се състои в това ,в което вярваме и начина по който успяваме да подредим живота си,правейки малки ,по нашите сили дела.Затова не се срамувам да кажа коя съм, нито смятам,че тати е направил нещо лошо или ,че по някакъв начин е издеваталствал над някого,той е смятал ,че помага.Той не би си позволил да говори за това,но аз като негова дъщеря трябва да ви кажа,че съм много огорчена за думите и коментарите ви.От тях прозира много жлъч и злоба,а иначе говорите за прекрасни отношения ,които имате с него,но явно не заслужавате такова.Господ да Ви пази Вас ,вашето семейство и всички ваши приятели. farao

Знам, че си Мерилин, баща ти ми каза. И не се крия, той също знае коя съм, ти също. Тук говорим за друго. Между другото той беше дето ми се обади и ми каза, че не е бил в къщи, а ти си писала.
Това, че пиша чак сега, е заради това, че имаше проблем в нета от бурята и до сега нямаше нет. В интерес на истината мога да добавя, че проблема беше отстранен бързо и сега вече имам нет.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by Iv-AnitO Вто Май 19, 2009 5:05 pm

Не, че имам нещо против Пламен и интернета му, но чета и се чуда на някой неща написани във форума.

Искам да Ви кажа,че интернета на Оптилинк просто не подлежи на сравнение с този на Нет сърф.
Не зная какво е било времето вчера горе,но мога да си представя от описанието на нашите.Ще ви кажа, че сутринта пиейки кафе в Монт 7 единия от шефовете изпрати 3 екипа на Чипровци (няма да крия,че единия екип са приятеля ми и колегата му). Също така каза,че Дани е работил до нощес, но сам нищо не може да направи.

Кажете ми кога екип от хора на Нет сърф ще реагират толкова бързо
и кога ще работят до сред нощ???

До обяд авариите бяха оправени. И не ,че правя някаква реклама,но след като сте започнали да ги съпоставяте двата интернета ще си изкажа и моето мнение. Имам достъпа и до двата интернета, както в Монтана така и в Чипровци.

Вчера в училището в Чипровци се е запалило едно от устройствата на Нет Сърф. Интересно ми е след колко дни ще го сменят...........!!!!

Оптилинк е голяма фирма и може да си позволи всичко.Все пак е обхванала цяла Северозападна България. Сравнявате някакви скорости които за Нет Сърф са нереални. Колкото до повредите при Оптилинк не се чака седмица време и повече да ги отстранят както при Нет Сърф. Все пак Оптилинк могат да си позволят да вдигнат цялата фирма на крак за да се направи каквото е необходимо за да се оправят нещата. Няма да ги сравнявам повече защото има още много забележки към Нет Сърф и интернета най-вече в Чипровци....


Последната промяна е направена от Iv-AnitO на Сря Май 20, 2009 12:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Iv-AnitO
Iv-AnitO
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 389
Join date : 19.02.2008
Местожителство : Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by elana Вто Май 19, 2009 10:30 pm

verto написа:ииии elana преди да казваш твоето мнение, за каквото и да било, моля те първо провери нещата.
1. Не съм Пламен.
2. Пламен не би си зарязал работата, за да пише в тези форуми.
3. Не съм писал с цел реклама на Пламен.
4.Не съм обидил никого.
5. Първо се научи да разбираш хората и да възпримаш НОРМАЛНО менението на хората в този форум.
6. Защото, от нещата кото написах в тази тема, никаде на нито един ред , не бе написано, Реклама на Палмен, ааа защо ТИ толкова се заяде, незнам, ако имаш да казваш нещо на Пламен то тогава слез от новия Квартал до магазина му(когато е на работа Пламен или жена му ) и им кажи , какво имаш да им казваш. Госпожо Евааааааааааааа

Браво бе, ти откри Америка! Никога не съм се крила, просто така съм решила, не желая да се афиширам с името си. Но не се срамувам от него, виж какво хубаво име, на първата жена!
Когато имаме нещо да си казваме с Пламен, ние си го казваме, ти не си му адвокат. Днес поне 5-6 пъти говорихме по телефона. А с адвокатите му не желая да споря, безпредметно е.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by ognjan-admin Вто Май 19, 2009 10:40 pm

ognjan-admin написа:На мен ми се струва, че темата от това кой е по-добър доставчик отива в друга посока.
Моля не се карайте и се съсредоточете върху темата. Ако имате нещо друго за казване използвайте други теми или пуснете нова тема Wink

Exclamation Arrow Exclamation Arrow Exclamation Arrow
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by elana Вто Май 19, 2009 11:06 pm

Добре Ники, съгласна съм! Само изясни роднинските си връзки с Пламен.
Добра дружина сте.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Май 20, 2009 1:33 am

Iv-AnitO написа:Не, че имам нещо против Пламен и интернета му, но чета и се чуда на някой неща написани във форума.

Искам да Ви кажа,че интернета на Оптилинк просто не подлежи на сравнение с този на Нет сърф.
Не зная какво е било времето вчера горе,но мога да си представя от описанието на нашите.Ще ви кажа, че сутринта пиейки кафе в Монт 7 единия от шефовете изпрати 3 екипа на Чипровци (няма да крия,че единия екип са приятеля ми и колегата му). Също така каза,че Дани е работил до нощес, но сам нищо не може да направи.

Кажете ми кога екип от хора на Нет сърф ще реагират толкова бързо
и кога ще работят до сред нощ???

До обяд авариите бяха оправени. И не ,че правя някаква реклама,но след като сте започнали да ги съпоставяте двата интернета ще си изкажа и моето мнение. Имам достъпа и до двата интернета, както в Монтана така и в Чипровци.

Вчера в училището в Чипровци се е запалило едно от устройствата на Нет Сърф. Интересно ми е след колко дни ще го сменят...........!!!!

Оптилинк е голяма фирма и може да си позволи всичко.Все пак е обхванала цяла Северозападна България. Сравнявате някакви скорости които за Нет Сърф са нереални. Колкото до повредите при Оптилинк не се чака седмица време и повече да ги отстранят както при Нет Сърф. Все пак Оптилинк могат да си позволят да вдигнат цялата фирма на крак за да се направи каквото е необходимо за да се оправят нещата. Няма да ги сравнявам повече защото има още много забележки към Нет Сърф и интернета най-вече в Чипровци....

Да ти кажа ли , кога бе сменен въпросният трансформатор, ааа, още на момента, веднага след дъжда. И ние работихме до полунощт и днес цял ден, и нито един абонат нее без интернет в момента, аааа рекламата на Оптилинк си я пускай другаде, Облагите са ти нулеви от рекламата. Продавай си Мазилата и не говори неща в които не си компетентна.


Последната промяна е направена от verto на Сря Май 20, 2009 1:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Май 20, 2009 1:38 am

А относно elana, Моля не измествай темата, този форум нее вестник Трета възраст, тук не сме се събрали за да спорим за тем подобни глупости,(роднински, комшииски, кой на кого е приятен или не, реклами , и както ти го каза, правне на велик, от каде го исмили и аз още се чудя Smile ) а и няамам време да се занимавам с такива.
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by elana Сря Май 20, 2009 8:07 am

Аз също и затова няма да пиша в тази тема повече.
Как разбрах, че работите в екип? Ами пусках ви грешна информация, и после се дънехте.
Един въпрос по темата: Може ли интернет дотавчика да влиза в IP на абонатите и да чете информация? Ако някой може, нека ми отговори.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Юни 10, 2009 1:19 am

Smile


Последната промяна е направена от verto на Сря Юни 10, 2009 1:29 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Юни 10, 2009 1:26 am

Скорост на Кофтилинк(ОПТИЛИКН) за гр.Чипровци Smile
Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 474804525

Скорост на IPM преди Update. за гр.Чипровци Интернета на Съни
Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 492315818
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by tcvetelinka Сря Юни 10, 2009 9:07 am

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 492512624
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by tcvetelinka Сря Юни 10, 2009 9:07 am

Като станете така се обадете..
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Юни 10, 2009 1:59 pm

tcvetelinka написа:Като станете така се обадете..
еееееее tcvetelinka , живял съм 2 години в Люлин, и аз бях към Люлин-Нет , знам че са добри, знам в София , какъв интернет има, но тука става въпрос за Чипровци. Ако питаш мен, мини към Мегалан или Спектрум–нет.
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by tcvetelinka Сря Юни 10, 2009 2:01 pm

Ама цената в Чипровци и в София е една на услугата , а качеството нъц.
Но аз си го ползвам нета и в Чипровци и не се оплаквам. Very Happy Важното е нет да имааааааааааа.
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Юни 10, 2009 2:06 pm

tcvetelinka написа:Ама цената в Чипровци и в София е една на услугата , а качеството нъц.
Но аз си го ползвам нета и в Чипровци и не се оплаквам. Very Happy Важното е нет да имааааааааааа.

Но в София , има 500 Доставчици, много яасно , че всеки гони , ниска цена, големи скорости, и нови абонати, разлизликата е огромна, нали аз плащам там 30 лв на месец, към спектрум нет, и оpтичния кабел ми влиза направо в компа, имах някаде диаграма с теста на скороста, но незнам каде е сега по компа ми, но става въпрос за 286 mb/s dowload и 86 md/s upload.
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by tcvetelinka Сря Юни 10, 2009 2:08 pm

Аз 25 и ползвам нета за два компа и проблеми нямам.
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by tcvetelinka Сря Юни 10, 2009 2:10 pm

Но , пак ще се повторя щастлива съм , че има нет в нашият край и не само в Чипровци, а и в селата. Хората наистина се радват на това ..
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Юни 10, 2009 2:11 pm

tcvetelinka написа:Аз 25 и ползвам нета за два компа и проблеми нямам.

Да знам какво е в София, но тука става въпрос за Чипровци, за сега е такув интернета, работим по въпроса да го направим още по добър, поне да стигне 25 mb/s,
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by tcvetelinka Сря Юни 10, 2009 2:16 pm

Бива това ще е много хубаво да стане. Ще се радвам да успеете.
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Юни 10, 2009 5:39 pm

ето ти статистиката ми в София , на Спектрум нет със Сървер в Хасково
Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 64P
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by Iv-AnitO Пон Юни 15, 2009 2:04 am

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 495825782
Iv-AnitO
Iv-AnitO
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 389
Join date : 19.02.2008
Местожителство : Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by Iv-AnitO Пон Юни 15, 2009 2:05 am

Ами това е в момента и никак не е зле за Чипровци,като се очакват и подобрения.
Iv-AnitO
Iv-AnitO
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 389
Join date : 19.02.2008
Местожителство : Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by Iv-AnitO Пон Юни 15, 2009 2:09 am

а и моето е на лаптопа все пак, по кабел е много по добре
Iv-AnitO
Iv-AnitO
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 389
Join date : 19.02.2008
Местожителство : Чипровци

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Сря Юни 17, 2009 3:15 am

ето в момента с каква скорост е интернета на Пламен
Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 497363657

ето и скоростта с която се теглят Torrenti, от арена и замунда
Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 75R
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by VeRtO Вто Юни 30, 2009 5:59 am

[img]Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 506669614[/img]
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by hooliganbg Сря Авг 12, 2009 11:18 pm

За БТК интернет Ви трябва дилър в Град Чипровци.
hooliganbg
hooliganbg
нов член
нов член

Брой мнения : 26
Join date : 12.08.2009

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by hooliganbg Сря Авг 12, 2009 11:20 pm

И само да кача Аз знам, че БТК е нещу като майката на интернета на България, всички идват от БТК само дет си плащат да си сложат тяхно име и т.н. такаче затова някои ъп-ват по 3килобайта/секунда.
hooliganbg
hooliganbg
нов член
нов член

Брой мнения : 26
Join date : 12.08.2009

Върнете се в началото Go down

Кой интернет доставчик е по-добър? - Page 2 Empty Re: Кой интернет доставчик е по-добър?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите