Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

3 posters

Go down

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет? Empty Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

Писане by elana Сря Фев 11, 2009 6:48 pm

В тази тема всеки може да пише какво би направил,ако беше кмет. Представете си поне един ден на кметския стол, да видим как ще се чувствате!
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет? Empty Re: Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

Писане by tcvetelinka Чет Фев 12, 2009 7:48 pm

Тъй, тъй работното време ми мина, като кмет уж за един ден.

Какво направих ли? Как се почуствах ли?

Ами никак, защото не ми е това мястото в живота и не ми е това целта. Ткача, че за един ден разбрах: Всяка жаба да си знае гьола! От всяко дърво свирка нестава!

И на последно, ако ставаше нещо за един ден, нямаше да се карат мандати и нямаше да има смисъл да се избира някой да бъде кмет. То не, че мандата им стига да свършат нещо де......... та камо ли за едни ден.

Това от мен.. Пълен провал като кмет за един ден в очите на хората. Very Happy
Ама мога да си го призная, а вие?
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет? Empty Re: Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

Писане by virusis Чет Фев 12, 2009 8:36 pm

Всичко което си написала е вярно, а и дейността на кмета не винаги намира материално изражение.
Камъкът си тежи на мястото затова немога и неискам да мисля какво бих направил като кмет
virusis
virusis
нов член
нов член

Брой мнения : 11
Join date : 08.02.2009

Върнете се в началото Go down

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет? Empty Re: Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

Писане by elana Чет Фев 12, 2009 11:25 pm

tcvetelinka написа:Тъй, тъй работното време ми мина, като кмет уж за един ден.

Какво направих ли? Как се почуствах ли?

Ами никак, защото не ми е това мястото в живота и не ми е това целта. Ткача, че за един ден разбрах: Всяка жаба да си знае гьола! От всяко дърво свирка нестава!

И на последно, ако ставаше нещо за един ден, нямаше да се карат мандати и нямаше да има смисъл да се избира някой да бъде кмет. То не, че мандата им стига да свършат нещо де......... та камо ли за едни ден.

Това от мен.. Пълен провал като кмет за един ден в очите на хората. Very Happy
Ама мога да си го призная, а вие?

Ааааа, недей така Цветелинке, ти си кметска дъщеря! Very Happy ( и то на каква кметица!)
Крушката не пада по далеч от опашката, що не вземеш да опиташ? Very Happy
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет? Empty Re: Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

Писане by elana Пон Окт 17, 2011 4:13 pm

Темата не знам дали е подходяща, но искам да съобщя, че днес от 18 30 по БНТworld,ще излъчат "Съдби човешки: Торлаци - документален филм за Чипровци. Все си мисля, че това е филма "малки истории" , но може и да е нещо друго. Тук пускам линка на филма с Георги ИИванов, превозвач на хранителни стоки в магазин на колела.

http://bnt.bg/bg/productions/120/edition/14353/malki_istorii_19_maj_istorijata_na_georgi_ivanov_ae_shofior_na_magazin_na_kolela

В този филм е показателно, как живеят хората в тоя затънтен и забравен от бога край. Всеки може да си помисли иска ли повече да живее така? Къде са тук магистралите?
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет? Empty Re: Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

Писане by tcvetelinka Пет Окт 21, 2011 9:11 pm

В неделя след 19 часа заповядайте да коментирате изборните резултати.
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет? Empty Re: Какво бихте направили за града ни, ако бяхте кмет?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите