Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

+3
galkata
tonysd
elana
7 posters

Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Вто Авг 25, 2009 4:10 pm

На поляната пред бл. ''Здравец" през изминалите няколко дни усилено се работи по строежа на беседка и площадка за игра на децата от квартала. Работи се и по улицата, която беше изровена от пороя.

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Imgp3815

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Imgp3817
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Сря Авг 26, 2009 9:23 am

По Национална програма "За чиста околна среда", Чипровско родолюбиво общество спечели проект "Почистване, възстановяване, облагородяване и социализация на парково и междублоково пространство".
С проекта се предвижда освен почистване, изграждане беседка и поставяне на пейки.
Ръководството на Чипровско родолюбиво общество ви умолява с доброволен труд да почистим около блоковете от отпадъци, ненужни храсти и голяма трева, до 30.08.2009 г.
Комисия, назначена от РИОСВ МОНТАНА ще провери свършената работа, за да може да се извърши разплащането.
Вярваме, че ще проявите разбиране, за да осигурим уютно място за почивка на нас възрастните и за игра на нашите деца.

От ръководството
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Вто Сеп 22, 2009 11:48 am

Стана чудесно място за почивка, беседка, маса, пейки.
Но сега площадката сега изглежда така.

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Img2089fq
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by tonysd Вто Сеп 22, 2009 9:44 pm

Съдбата на беседките Smile Обикновено пияниците са по-напористи от дечицата. Тези поне не са натрошили бутилките в колоните отстрани. Значи надежда има...
tonysd
tonysd
редовен
редовен

Брой мнения : 78
Join date : 29.06.2009
Age : 42

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by galkata Пет Сеп 25, 2009 5:32 pm

То това се очакваше Rolling Eyes Neutral
Но дано... да не бъде изпочупено!!! Защото, за съжеление, обикновенно така се случва.
galkata
galkata
заклет чипровчанин
заклет чипровчанин

Брой мнения : 176
Join date : 09.11.2008

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Пон Юни 13, 2011 11:16 am

И пак за болната ми тема, неподържаните празни парцели в Новия квартал и за да не пускам нова тема, пиша тук. Така след толкова години изглежда мястото до нас, след толкова обещания да се чисти, да се прави площадка. От предложените от нас варианти, не се одобри нито един. Така изглежда мястото днес , така ще изглежда и утре. И после не искам да ми се задава въпроса, защо не приемаме туристи, кой според вас би гледал тоя пущинак?
Виж, на щуркелите им харесва кима храна и жаби и гущери и змии, а за мишки да не говорим.

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Img4699ns

elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by tcvetelinka Пон Юни 13, 2011 12:52 pm

Елана май откакто го има форума ти неведнъж пишеш за това, и проблема са виси....
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Пон Юни 13, 2011 4:27 pm

gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Пон Юни 13, 2011 4:35 pm

gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Пон Юни 13, 2011 4:37 pm

gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Пон Юни 13, 2011 4:39 pm

gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Пон Юни 13, 2011 4:42 pm

http://gogata622.snimka.bg/photos-from-gsm/moyi-album.523670.23886182
Това е по пътя за Буковец,точно на излизане от Чипровци,и е така чак до началото на язовирчето!За какво става дума,сами си правете изводи!!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Пон Юни 13, 2011 6:51 pm

tcvetelinka написа:Елана май откакто го има форума ти неведнъж пишеш за това, и проблема са виси....
Да Цветелина, виси си. А говорим че полагаме усилия в областа на туризма, че трябва да се поощряват къщите за гости, аз вече не вярвам в това. Да се надяваме, че следващият кандидат за кмет, ще се бори за развитие на туризма в Чипровци, дано не останат обещанията само празни приказки.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Вто Юни 14, 2011 6:54 am

Ей,много съм загубен!Я убаво инсталира тия снимки,ма послем ги изтръка от албума е сега нема кво да се види!А бех снимал пътя за Буковец - значи веднага щом излезеш от Чипровци,в ляво,започват сметищата!Всякакви боклуци,но там доличките са пълни с такива боклуци,и това е почти до началото на язовирчето!Това исках да покажа!Ама сега го знаете!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Вто Юни 14, 2011 7:01 am

http://gogata622.snimka.bg/photos-from-gsm/moyi-album.523670.22997478

Тва а Чипровци,а у дъното са Трите чуки - емблемата на градо ни!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by бетина Сря Юни 15, 2011 1:41 pm

елана да не снима само поляната до тях ами да запретва рукаве и да я почисти и облагороди.нали знаеш елана какво е казал президентът Кенеди?
бетина
бетина
нов член
нов член

Брой мнения : 11
Join date : 10.06.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Сря Юни 15, 2011 4:05 pm

Скъпа "Бетинче", смешно ти е, но на мен не. Мани ти Кенеди, тоя не е живял на нашата улица Very Happy .
Оказа се, че и да го подържаме нямаме право, защото не е наше. Ще кача снимка, за единия метър който косим за да не влезе бурена хептен в двора ни.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by бетина Сря Юни 15, 2011 10:01 pm

Никак даже не ми е смешно мила ми приятелко.Това беше само шега,защото отдавна не сме се чували и исках да проверя все още ли бурно и бързо реагираш на всичко чуто и видяно.Е, още си ти не си се променила и дай боже да не станеш непукист.
бетина
бетина
нов член
нов член

Брой мнения : 11
Join date : 10.06.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Чет Юли 14, 2011 6:06 pm

Абе знаете ли какво се сетих?То човек когато няма работа се сеща за глупости секакви.Та наскоро имах работа до поземлената комисия и останах учуден от сгодите,които са направени за инвалидите и за старите хора.Значи първо стъпалата от площада до училището.Може ли да ми обясни някой по къков начин един стар човек или един инвалид ще може по-лесно да стигне до Социални грижи или Позеемлената комисия?Другият вариант също така е много удобен - около Музея.Как ли с една инвалидна количка ще може да се изкачи тоя баир и от къде ще се влезе,след като вратата от към музея / тази на двора на училището / е постоянно заключена? Третият вариант са стълбите под музея - същата история!Не зная кой специалист го е измислил,но наистина е много удобно и лесно достъпно за хора с увреждания и възрастни,които постоянно имат допир до тия служби!Може да се каже само едно голямо БРАВО!А пък като дойде зимата и натрупа сняг,въобще не е за мислене!от горе е лесно - сядаш на един найлон и право на площада п ри автобусната спирка!Ама нагоре......!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by macin Чет Юли 14, 2011 8:08 pm

Къде са социалните? Не са ли в общината? Не каза нищо за детската градина, тя също е на високо Smile Но това е просто защото Чипровци е в балкана. Който иска равно, може да отиде в Криводол или в Холандия Smile Иначе не виждам как може да се направи примерно пътека за инвалиди до старото училище, която да отговаря за изискванията за наклон.
macin
macin
чипровчанин
чипровчанин

Брой мнения : 131
Join date : 07.04.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Чет Юли 14, 2011 8:58 pm

macin написа:Къде са социалните? Не са ли в общината? Не каза нищо за детската градина, тя също е на високо Smile Но това е просто защото Чипровци е в балкана. Който иска равно, може да отиде в Криводол или в Холандия Smile Иначе не виждам как може да се направи примерно пътека за инвалиди до старото училище, която да отговаря за изискванията за наклон.

Ти господине май наистина падаш от Марс, макар, че живееш в Норвегия, но не забравяй, че си роден тук. Тона ти е непростим и с нищо не те оправдава и това , че сега не живееш тук. Социалните грижи според мен са на най неподходящото място което може да съществува в града. Трудно се ориентират и хора които не са оттук и им се налага да отидат до там я за бележка, я по друг повод. Факт е, че живеем в Балкана, но е факт и това, че в центъра е равно и точно там би трябвало да бъдат настанени Социалните грижи, за да имат до него достъп повече хора. А тая пътечка дето са я направили горе наистина е смешна, защото инвалида за да стигне до там би трябвало да прехфръкне. Кой си ти, че ще ни пращаш в Криводол или Холандия, ние сме си избрали да живеем тук, а друг е въпроса дали някой е направил грешката да настани Социалните грижи на неподходящо място.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Пет Юли 15, 2011 12:19 am

Иване,мислиш ли ,че най-удобното място за Социалните е старото училище?Щото мен ако питаш е най-добре да се самозакрием,накъдето е тръгнало и до където ще стигнем,и за една бележка да ходим до Георги Дамяново или до Монтана.Хем е равно,хем има и превоз.Ако не се лъжа това се прави за удобство на такива хора,а не за придвижване с препятствия!Все пак това са хора със специални потребности.Цинизъм е да ходят в Криводол или в Холандия,защото там е по-равно!Всъщност сит на гладен не вярва - разбирай здрав на болен.А че Общината бъка от "специалисти",надявам се ,че сам си сне убедил!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by macin Пет Юли 15, 2011 10:56 am

За това има община-да решава къде да се разположат общинските служби и да се подсигури достъп до тях. Но в Чипровци е малко трудно с общинските обекти. Отворете една тема къде е удобно да се премести социалната служба и от къде да се намерят пари за ремонт и обновяване.
macin
macin
чипровчанин
чипровчанин

Брой мнения : 131
Join date : 07.04.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by macin Пет Юли 15, 2011 11:02 am

elana написа:
macin написа:Къде са социалните? Не са ли в общината? Не каза нищо за детската градина, тя също е на високо Smile Но това е просто защото Чипровци е в балкана. Който иска равно, може да отиде в Криводол или в Холандия Smile Иначе не виждам как може да се направи примерно пътека за инвалиди до старото училище, която да отговаря за изискванията за наклон.

Ти господине май наистина падаш от Марс, макар, че живееш в Норвегия, но не забравяй, че си роден тук. Тона ти е непростим и с нищо не те оправдава и това , че сега не живееш тук. Социалните грижи според мен са на най неподходящото място което може да съществува в града. Трудно се ориентират и хора които не са оттук и им се налага да отидат до там я за бележка, я по друг повод. Факт е, че живеем в Балкана, но е факт и това, че в центъра е равно и точно там би трябвало да бъдат настанени Социалните грижи, за да имат до него достъп повече хора. А тая пътечка дето са я направили горе наистина е смешна, защото инвалида за да стигне до там би трябвало да прехфръкне. Кой си ти, че ще ни пращаш в Криводол или Холандия, ние сме си избрали да живеем тук, а друг е въпроса дали някой е направил грешката да настани Социалните грижи на неподходящо място.

Уоу, колко злоба сте събрали. Никой никъде не пращам. Всеки може сам да решава живота си - къде и как да го живее. Не знам за кой път съжалявам, че пиша тук. След като сте толкова интелигентни, оправете положението в Чипровци, после в общината, областта, държавата ... Успех!!!
macin
macin
чипровчанин
чипровчанин

Брой мнения : 131
Join date : 07.04.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by gogata622 Пет Юли 15, 2011 1:37 pm

Ваньо,интелигентните отдавна напуснаха и се устроиха там,където животът е уреден!А за злобата не си прав!Просто гледаме от различен ъгъл.Когато си далеч от огъня,няма начин да се изгориш!На мен ми е интересно друго - докато сте тук,всичко си трае.Като отидете навънка,и почвате веднага да давате акъл кое как да се прави!Това въобще не е изключение - типично българска черта си е!Ние може и да не сме толкова интелигетни / лично аз никога не съм претендирал за това /,но сме тук независимо по какви причини.И за това коментираме,защото това ни касае нас!

Смяташ ли,че Социалните грижи са на най-удобното и достъпно място за инвалидите?Аз мисля,че до горе трябва само хеликоптер или лифт!Но за съжаление Общината ни е бедна и няма нита едното,нито другото!Малко ли сгради има около площада,които до две-три години ще рухнат върху нечия глава!А между Социални грижи и Детска градина мисля,че има разлика!Е,така си мисля аз!Все пак не съм от интелигенцията,която се заобикаля със свои хора и само създава проблеми на гражданите!За съжаления точно тази интелигентна част доведе Чипровци до това положение,а още повече не се отказва и все още се бори за кокала!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by elana Съб Юли 23, 2011 11:40 am

Уоу, колко злоба сте събрали. Никой никъде не пращам. Всеки може сам да решава живота си - къде и как да го живее. Не знам за кой път съжалявам, че пиша тук. След като сте толкова интелигентни, оправете положението в Чипровци, после в общината, областта, държавата ... Успех!!!

Не е злоба, защо мислиш така? Просто разсъждаваме реално , а не хвърчим в облаците, ние живеем тук и проблемите на града са ни ясни. За интелигентност никой не спори, не измествай въпроса, достатъчно е да са интелигентни управниците ни.
Положението в Чипровци също не можем да оправим ние, нямаме тия правомощия. Но и не можем да си мълчим и да не бъдем съпричастни към съдбата на града ни, защото ние живеем тук и сега.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал Empty Re: Нови придобивки в Чипровци- Новият квартал

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите