Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пропуски във форума

3 posters

Go down

Пропуски във форума Empty Пропуски във форума

Писане by непослушки Пон Фев 18, 2008 3:17 pm

Здравейте,изрично е казано да се пише на кирилица и на български,с което съм съгласна,но въпроса ми е ,защо тогава във самия форум има доста думи които са написани на английски.Мисля,че не е нужно да давам примери те се виждат.
И другия ми въпрос е -виждам само пускане на нова тема,а каде е пускане на отговор по дадена тема.
Иначе ви поздравявам за форума,мисля че ще е интересен и ще се развие,и ми е ясно че е още нов и нещата ще се изгладят с времето,но мисля,че ние потребителите трябва да казваме пропуските и то без да убиждаме някой от админ. или модер. Very Happy
непослушки
непослушки
чипровчанин
чипровчанин

Брой мнения : 138
Join date : 18.02.2008
Age : 44

Върнете се в началото Go down

Пропуски във форума Empty Re: Пропуски във форума

Писане by bobi Пон Фев 18, 2008 8:10 pm

El_Er написа:Здравейте,изрично е казано да се пише на кирилица и на български,с което съм съгласна,но въпроса ми е ,защо тогава във самия форум има доста думи които са написани на английски.Мисля,че не е нужно да давам примери те се виждат.
И другия ми въпрос е -виждам само пускане на нова тема,а каде е пускане на отговор по дадена тема.
Иначе ви поздравявам за форума,мисля че ще е интересен и ще се развие,и ми е ясно че е още нов и нещата ще се изгладят с времето,но мисля,че ние потребителите трябва да казваме пропуските и то без да убиждаме някой от админ. или модер. Very Happy
Ще се оправи всичко,форума още се разработва.
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Пропуски във форума Empty Re: Пропуски във форума

Писане by ognjan-admin Пет Фев 22, 2008 5:51 pm

El_Er написа:Здравейте,изрично е казано да се пише на кирилица и на български,с което съм съгласна,но въпроса ми е ,защо тогава във самия форум има доста думи които са написани на английски.Мисля,че не е нужно да давам примери те се виждат.
И другия ми въпрос е -виждам само пускане на нова тема,а каде е пускане на отговор по дадена тема.
Иначе ви поздравявам за форума,мисля че ще е интересен и ще се развие,и ми е ясно че е още нов и нещата ще се изгладят с времето,но мисля,че ние потребителите трябва да казваме пропуските и то без да убиждаме някой от админ. или модер. Very Happy


Да така е! Някои неща за жалост са на англииски, но това е поради факта, че форума е създаден безплатно. Ако искаве форума да е изцяло на бг ще трябва да се охарчим някой лев.

от Администратора
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пропуски във форума Empty Re: Пропуски във форума

Писане by ognjan-admin Пет Фев 22, 2008 6:56 pm

Ще преведа всичко, което мога за да Ви улесня, но няма да е всичко!
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пропуски във форума Empty !!!!

Писане by ognjan-admin Съб Фев 23, 2008 6:42 pm

Почти всичко е на бг вече! Само изпращането на съобщенията не е !
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Пропуски във форума Empty Re: Пропуски във форума

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите