Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

+7
gogata622
free
mascarpone
VeRtO
bobi
tcvetelinka
Dalador
11 posters

Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by Dalador Вто Окт 25, 2011 7:38 pm

Уважаеми Съграждани Нов съм в този форум, но го следя редовно, и се запитвам едно нещо, къде сте вие жители на това чудно градче, къде сте, защо се мълчите, не виждате ли какво се случва, от 16 години на сам, не виждате ли че само едни и същи муцуни се въртят в тази администрация на тази Община. Не е ли време за Промяна, след като видяхте резултатите от тези едни и същи муцуни и резултатите от Изборите, след като знаете кои са на балотаж. Не е ли време някои да си ходят. И какво става след като се разбра кой ще е на балотаж, и какво стана след като ГЕРБ не победи в МОнтана.

Днес в гр.Чипровци е идвала представителката на партия ГЕРБ Искра Фидосова, за да прави договорки с Партия БСП в лицето на АНтоанета Костова за подкрепа на кандидата на партия ГЕРБ Анатоли ПЪрванов , срещу обещанието Антоанета Костова да запази работното си място, както и за председател на Общинския Съвет да бъде избрана Цветелина Радкова Костова. И какво , на клончето друга партия , но същите муцуни. Искате да не е БСП , а да е ГЕРБ управляващата партия за Общината. но със същите муцуни.

А това знаете ли го , че Национално е Обявено между всички Партии , да подкрепят всяка друга която е на Балотаж с партия ГЕРБ
Всички Партии са Срещу партия ГЕРБ.

От тук на там, вие сами взимате решението , кой да управлява и да развива това китно и красиво градче.
с уважение Dalador.
Dalador
Dalador
нов член
нов член

Брой мнения : 8
Join date : 25.10.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by tcvetelinka Вто Окт 25, 2011 7:57 pm

Добре че има хора, които се престрашиха да пишат и да излязат все интересни неща... Да факт е ГЕРБ губи Монтана, дано удари на камък и в Чипровци, защото не ми се иска да имаме град на конци...
Едва ли ще потекат милиони ако те ни управляват, те досега ни отрязваха по-всички параграфи, та сега ли...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by bobi Вто Окт 25, 2011 8:13 pm

tcvetelinka написа:Добре че има хора, които се престрашиха да пишат и да излязат все интересни неща... Да факт е ГЕРБ губи Монтана, дано удари на камък и в Чипровци, защото не ми се иска да имаме град на конци...
Едва ли ще потекат милиони ако те ни управляват, те досега ни отрязваха по-всички параграфи, та сега ли...
И аз те подкрепям, нека спечели по достойният и ще гласувам за моят приятел.
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by VeRtO Вто Окт 25, 2011 8:24 pm

подкрепям ви от всякъде, и браво на Даладор
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by mascarpone Вто Окт 25, 2011 8:55 pm

От тук на там, вие сами взимате решението , кой да управлява и да развива това китно и красиво градче.
с уважение Dalador.
.
Daladorе
нови члено, ти къде точно видя промяната и в кво точно се изразява идеята за развитието......., че нещо не разбирам?
Извинявай ма вземи поясни!!!
А че Фидосова има направени маса фундаментални грешки по отношение на кадровия потенциал у Чипровцу е неоспоримо.








mascarpone
mascarpone
редовен
редовен

Брой мнения : 82
Join date : 24.11.2009

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by Dalador Вто Окт 25, 2011 9:21 pm

mascarpone написа:От тук на там, вие сами взимате решението , кой да управлява и да развива това китно и красиво градче.
с уважение Dalador.
.
Daladorе
нови члено, ти къде точно видя промяната и в кво точно се изразява идеята за развитието......., че нещо не разбирам?
Извинявай ма вземи поясни!!!
А че Фидосова има направени маса фундаментални грешки по отношение на кадровия потенциал у Чипровцу е неоспоримо.
.
А вие уважаеми maskarponcho , вие след като не пребивавате тука в град Чипровци, а се се правите на най-знаещия, защо си мислите , че вашите мнения са ми от полза, на мен лично.








Dalador
Dalador
нов член
нов член

Брой мнения : 8
Join date : 25.10.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by mascarpone Вто Окт 25, 2011 9:26 pm

След като си плащам данъците в град Чипровци, смятам и че имам и право да знам и право да мисля и право на мнение и право на въпроси!
mascarpone
mascarpone
редовен
редовен

Брой мнения : 82
Join date : 24.11.2009

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by free Вто Окт 25, 2011 9:32 pm

Ако ти се признаят правата - ЧЕСТИТО! Ама такива като теб (обикновени граждани) къде са тръгнали да се мерят с интелигенцията.
free
free
нов член
нов член

Брой мнения : 21
Join date : 20.10.2011
Местожителство : USA

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by Dalador Вто Окт 25, 2011 9:34 pm

това че си плащаш тук данаците , не означава ,че си тук, и няма лошо да се интересуваш,и да изказваш мнение , но твоето повече ми бие на заяждане с другите участници ,тук в този форум, което не веднъж засичам в твои исказвания. От колкото интересуване , и мнение за развитието на този град.
Dalador
Dalador
нов член
нов член

Брой мнения : 8
Join date : 25.10.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by mascarpone Вто Окт 25, 2011 9:36 pm

не, не е заяждане
mascarpone
mascarpone
редовен
редовен

Брой мнения : 82
Join date : 24.11.2009

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by gogata622 Вто Окт 25, 2011 11:58 pm

Нов бардак със стари жрици не става! Това не случайно е казано още в древността! Хората са го проверили и от собствен опит го знаят!Само ние в Чипровци не успяхме или не искаме да разберем!Но още по-лошо е,че някои от политическия елит или не могат,или не искат да разберат,че на чипровчани им писна от тях и техните номера и е време да се оттеглят на заслужен отдих,както се казваше едно време!Е,успяха да пробутат в управлението свои протежета,от които нищо не става,защото нямат собствено мнение по никакъв въпрос и играят по свирката на своите господари!Но при един стабилен избор на хора,които действително искат да помогнат на Чипровци,а не само да присъстват за кворум,такива недоносчета ще бъдат изолирани и няма да имат възможност да прокарват чужди интереси!
Друг е въпросът дали ние самите ще можем да избирем подходящите хора!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by tcvetelinka Сря Окт 26, 2011 12:05 am

Аз пък лично чакам с голямо любопитство данните от Сметната палата да видя откъде са финансирани изборните кампании на партиите в Чипровци...


http://erik.bulnao.government.bg/RegDonors/OikRegistered.aspx

Тук би трябвало да са нашите кандидати, но още няма данни...

tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by gogata622 Сря Окт 26, 2011 6:06 am

Айдееееее на пазаааааааааар!
gogata622
gogata622
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 374
Join date : 10.01.2010

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by ANI Kostova Сря Окт 26, 2011 11:36 am

Благодаря за предоставената ми възможност да дам правото си на отговор.Никога и по никакъв повод не съм се срещала с Искра Фидосова и не съм се договаряла с никого.Това са долни и мръсни лъжи и клевети,които целят единствено и само да ме злепоставят.Причините за това са ми необясними.Каузата за която работих в предизборната битка не спечели,за което дълбоко съжалявам.Хората направиха своя избор,който не подлежи на коментар.В неделя нека да спечели този,който се ползва с доверието на повече хора.Аз също съм направила своя избор и работя за него,но той не е продиктувам от бъдещи очаквания за мен и работното ми място.Започнатото трябва да се реализира.Това е.
ANI Kostova
ANI Kostova
нов член
нов член

Брой мнения : 37
Join date : 20.11.2009

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by bobi Сря Окт 26, 2011 1:21 pm

Искам да призова пишещите тук да пишат реални неща. Dalador пишеш за среща между Фидосова и госпожа Костова, тя те опроверга и сега излиза, че ти си измисляш. Ако е така се извини публично и нека няма повече подобни неща. Пламен се договарял със Захарин, Анатоли се договарял с не знам кой си, а всъщност това са само слухове. Престанете да изпростявате, ставате смешни!
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by VeRtO Сря Окт 26, 2011 2:11 pm

казах по на горе браво на Dalador, но браво че даваш някаква подкрепа на хората и ги подтикваш да избират и да са по съсредоточени в своя избор в неделя, но тук, ако не си сигурен, за госпожа Костова, не давай такива информации, госпожата те опроверга, достойно, така че нека спрем с тези глупости , където се говорят по Чипровци, че еди кой си , с еди кой си се бил коалирал, няма такива неща хора, пускат се какви ли не лъжи, мисля, че всеки има глава на раменете си, и сам може да прецени, за кого да гласува, не за коя партия, а за кой кандидат, масово хората си мислят че гласуват за партиите, оставете партиите, ГЕРБ или СДС, България се знае от коя партия се управлява, но тук гласуваме за Кмет, а не за Партии.
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by VeRtO Сря Окт 26, 2011 2:13 pm

gogata622 написа:Нов бардак със стари жрици не става! Това не случайно е казано още в древността! Хората са го проверили и от собствен опит го знаят!Само ние в Чипровци не успяхме или не искаме да разберем!Но още по-лошо е,че някои от политическия елит или не могат,или не искат да разберат,че на чипровчани им писна от тях и техните номера и е време да се оттеглят на заслужен отдих,както се казваше едно време!Е,успяха да пробутат в управлението свои протежета,от които нищо не става,защото нямат собствено мнение по никакъв въпрос и играят по свирката на своите господари!Но при един стабилен избор на хора,които действително искат да помогнат на Чипровци,а не само да присъстват за кворум,такива недоносчета ще бъдат изолирани и няма да имат възможност да прокарват чужди интереси!
Друг е въпросът дали ние самите ще можем да избирем подходящите хора!

Браво, много добро изказване.
VeRtO
VeRtO
редовен
редовен

Брой мнения : 83
Join date : 17.05.2009

http://www.vertoradio.webnode.es

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by tcvetelinka Сря Окт 26, 2011 4:53 pm

От книгата на д-р Атанас Гълъбов "Окована свобода, технология на глобалния контрол"

----------------------------------

Пропагандата е организирано убеждаване и включва разпространението на пристрастни идеи и мнения, често чрез лъжи, заблуждаване, преувеличаване и цензура.Тя представлява предлагането на дадена гледна точка - морална, аморална или неморална, чиято крайна цел е този, към когото е насочена, да приеме доброволно гледището на пропагандатора...Когато думите се използват като оръжия, истината обикновено е първата жертва. Затова няма нищо чудно, че понятието прапаганда носи негативен смисъл.
МЕТОДИ НА ПРОПАГАНДАТА *

http://kjelqzkov.log.bg/article.php?article_id=122169

Нещо което си заслужава да се изчете докрай...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by Bel Muj Сря Окт 26, 2011 5:39 pm

Ето нещо което , не е пропаганда... или поне няма да свърши никаква полезна работа. Подочу се, че има вече парици по спечелените от досегашния кмет проекти и че работата може да започне, ....явно в нашата мила държава някой умело избира моментите.....за тези неща.Важното е ,че това е добре за Чипровци и другото важно е ,че макар ,че друг ще реже лентите, ако ги не окрадат все пак де или не ги накарат да ги връщат поради калпаво свършена работа, да знаеме чия е заслугата за това добро, а не някои да се кичат после с постигнатото от друг....Щото кепабчетата ще си отидат по реда , а това ще остане.Така че едно благодаря на тоя човек, защото той го заслужава.
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by tcvetelinka Сря Окт 26, 2011 5:48 pm

Искам да видя публичен диспут между двамата кандидати в залата на читалището в Чипровци, и по възможност да има пак хапка и пийка и някоя певица... Very Happy Нека хората им зададат въпросите директно и ако им стиска да се изправят на такъв диспут ....
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by repichko Сря Окт 26, 2011 5:54 pm

E то крайно време беше, мисля , че за 4 години кметуване, стига толкова ремонти на тоя път посока Монтана, пред Кучешкото кладенче, 3 пъти му се прави ремонт, и пак не го направиха като хората, 3 години прескачахме окопи, канали, 3 години газихме, баластра, 3 години си разбивахме колите по недовършените работи, а защо е това, защото били спечелени проекти, и отпуснати пари хаха, хората по градовете сменяват канализации за един , два месеца, и дори без да копаят, а ние по един мандат, Smile
repichko
repichko
нов член
нов член

Брой мнения : 5
Join date : 26.10.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by Bel Muj Сря Окт 26, 2011 6:12 pm

Е сега с пари имате възможност да си ги направите! И лентички ще си прережете!
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by repichko Сря Окт 26, 2011 6:15 pm

Bel Muj написа:Е сега с пари имате възможност да си ги направите! И лентички ще си прережете!

A така ли, а я ми кажи, за парите които бяха отпуснати да се направи, тази лоша улица, сякаш е от война останала, говоря за Гробарска на долу, защо като парите ги имаше, и проекта беше готов, защо толкова време се бавиха, и на края си взеха парите от ГЕРБ и улицата така и не се направи, а защо , проекта за канализацията на главната улица на града, трябваше да привърши март месец , а те едвам половината го направиха , този месец който мина
repichko
repichko
нов член
нов член

Брой мнения : 5
Join date : 26.10.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by urko Сря Окт 26, 2011 8:44 pm

repichko написа:
Bel Muj написа:Е сега с пари имате възможност да си ги направите! И лентички ще си прережете!

A така ли, а я ми кажи, за парите които бяха отпуснати да се направи, тази лоша улица, сякаш е от война останала, говоря за Гробарска на долу, защо като парите ги имаше, и проекта беше готов, защо толкова време се бавиха, и на края си взеха парите от ГЕРБ и улицата така и не се направи, а защо , проекта за канализацията на главната улица на града, трябваше да привърши март месец , а те едвам половината го направиха , този месец който мина
Защото са крадци.За всеки проект има отпуснати пари за работа.Преди четири години за отклоненията се плащаше по 25 лева на ден,а сега и миналата година се копаят от временната заетост.Питам къде са парите за изкопна работа?Сигурно са потънали във някой джоб на кмета и някой от ВиК Монтана.
urko
urko
нов член
нов член

Брой мнения : 5
Join date : 06.07.2011

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by bobi Сря Окт 26, 2011 8:57 pm

urko написа:
repichko написа:
Bel Muj написа:Е сега с пари имате възможност да си ги направите! И лентички ще си прережете!

A така ли, а я ми кажи, за парите които бяха отпуснати да се направи, тази лоша улица, сякаш е от война останала, говоря за Гробарска на долу, защо като парите ги имаше, и проекта беше готов, защо толкова време се бавиха, и на края си взеха парите от ГЕРБ и улицата така и не се направи, а защо , проекта за канализацията на главната улица на града, трябваше да привърши март месец , а те едвам половината го направиха , този месец който мина
Защото са крадци.За всеки проект има отпуснати пари за работа.Преди четири години за отклоненията се плащаше по 25 лева на ден,а сега и миналата година се копаят от временната заетост.Питам къде са парите за изкопна работа?Сигурно са потънали във някой джоб на кмета и някой от ВиК Монтана.
Абе, Гошко или урко, защо нито един не написа нещо добро за свършеното в Чипровци. Това да се кандидатираш за кмет на Чипровци за мен граничи със мазохизма. Няма угодия на този злобен народ, но причината е съвсем друга. Човек който е беден и недоял,не мисли с тиквата си и всичко му е криво. Причината за това е бедноста, а виновните са известни. През последните 20г България бе съсипана и то тотално. Лошото е, че това продължава!
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by tcvetelinka Сря Окт 26, 2011 9:26 pm

Чипровци взе все повече да прилича на сериала "Столичани в повече" Very Happy , че и имане си имаме и още не е намерено....
За две седмици такова внимание привлякохме "положително" че не е истина, време е за избори и всички кирливи ризи на показ....
Доброто е забравено, гледа се с в минало време, а темата е проста, има двама нови кандидати и каква е тяхната гледна точка да надградят хубавите неща, които за 4 години се случиха.


tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by tcvetelinka Пет Окт 28, 2011 12:20 pm

Искам да ви напомня, че довечера ще заключа всички теми свързани с изборите...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци Empty Re: Интересни Неща по повод Балотажа за Избори 2011 гр.Чипровци

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите