Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

4 posters

Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Bel Muj Пон Юли 16, 2012 7:50 pm

Отдавна не ми се пише тука защото форума съвсем не е това, което беше само преди половин година.Причините вероятно се крият във факта ,че хората , които пишеха и дискутираха проблемите на общината и живота в нея явно решиха ,че това упражнение е безмислено.Лошо е когато се загуби интерес и надежда ,защото тогава общността остава без коректив. Има едно голямо Но, което на мене ми се иска да дискутирахме.Как и кому хрумна в ръководството на общината да махне триумфалната на входа на територията на общината и да я подмени с тая смешна невзрачна табела ,която не само всеки един добре сложен мъж може да припикае, а и всяко едно куче.Не беше ли по нормално да се тегли една боя, ако някому съоръжението е изглеждало вехто.Общинския бюджет ли закърпиха тия кила старо желязо?Един символ от десетилетия просто си замина сякаш не е бил.Всеки път като мина се дзверя.А и на много външни хора посещаващи Чипровци от време навреме им прави впечатление и не го коментират с добро.Според мене е просто срамота.
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by tcvetelinka Пон Юли 16, 2012 10:14 pm

Е ние какво разбираме това са нововъведения Very Happy На мен друго ми прави впечатление също на сайта на общината си стои още стария кмет, че и кметовете на селата също Very Happy Това май беше обещанието за прозрачност предизборно, обещана тук във форума Very Happy мен не ме учудва... Друго ми прави впечатление, влиза се, чете се но масово народа се панира, а връзкарите се докопаха до власт, хубаво че поне на 4 години можем да ги сменяме.... така де с други връзкарите Very Happy
А за арката си прав, но това е, кой ни пита, то и безплатни печати за 100-те обекта бяха направени, но се подмениха с на някой платени, важното е пара да пада ....
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by tcvetelinka Пон Юли 16, 2012 10:25 pm

tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Bel Muj Вто Юли 17, 2012 8:35 am

На това да се изреже входната арка не е уместно да му се вика нововъведение!!! Току виж утре подкарали суото дръвье из територията за огрев.Нема да ме учуди ако заминат и някои художествени творения.Според мен си е резил.
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Mixi Вто Юли 17, 2012 4:07 pm

Е, сериозно ли? Кога са я махнали? Това е страшно глупово, кой ги мисли и решава тези щуротии?
Може ли някой да я снима тази табела, моля. Ще я видя чак средата на август иначе.
Mixi
Mixi
нов член
нов член

Брой мнения : 27
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Bel Muj Вто Юли 17, 2012 4:42 pm

Какво има да и се снима на тая невзрачна табела!?Ако под нея имаше я диплома, я нещо по така да я снимаш!? То нема никой!
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Mixi Вто Юли 17, 2012 5:13 pm

Да, разбрах, но ми е интересно каква глупост са направили. Това ми беше идеята Smile
Чия диплома, на инженера изчислил съоръжението ли или на дизайнера Very Happy
Mixi
Mixi
нов член
нов член

Брой мнения : 27
Join date : 23.08.2011
Age : 38
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Bel Muj Вто Юли 17, 2012 5:34 pm

Мижава!.........Вероятно и дипломата е също такава!Мижава.
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by общ. администрация Чет Юли 19, 2012 3:49 pm

Желаем да направим едно пояснение:
"Триумфалната арка" е демонтирана по препоръка на Областно пътно управление - Монтана. Материалът е корозирал и създава опасност за движението. Новата табела е изработена съгласно стандартите, определени от закона.

общ. администрация
общ. администрация
нов член
нов член

Брой мнения : 13
Join date : 27.04.2012

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Bel Muj Чет Юли 19, 2012 6:13 pm

Благодарим ви за пояснението.Предполага се, че тази препоръка на ОПУ Монтана е постъпила в писмен вид, където са отбелязани съответните обстойни заключения.Същата би трябвало да има изходящ техен и входящ ваш номер.Ще ви помолим ако наистина разполагате с подобна препоръка да я сканирате и да я предоставите на форума за подтвърждаване на аргументираността на твърдението ви.
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Bel Muj Пон Юли 23, 2012 10:51 am

общ. администрация написа:Желаем да направим едно пояснение:
"Триумфалната арка" е демонтирана по препоръка на Областно пътно управление - Монтана. Материалът е корозирал и създава опасност за движението. Новата табела е изработена съгласно стандартите, определени от закона.

Към същото питане. Стандартите в закона явно определят територията да се отбележи само на влизане , но не и на излизане.Защото въпросната табела е една. А пък Дамяново са въобще над тия неща та там подобни екстри липсват съвсем.
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

ТРИУМФАЛНАТА АРКА!? Empty Re: ТРИУМФАЛНАТА АРКА!?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите