Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

5 posters

Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by общ. администрация Пон Авг 27, 2012 4:24 pm

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА
ЗА ТЪРЖЕСТВАТА ПО ПОВОД
400 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА ПЕТЪР ПАРЧЕВИЧ
И ПРАЗНИКА НА ГРАД ЧИПРОВЦИ
6 – 8 СЕПТЕМВРИ 2012 ГОДИНА

06.09.2012 г.
09:30 ч. – Старт на състезание по планинско колоездене дисциплина крос-кънтри /хс/ за наградите „Три чуки“ 2012 г., местността „Гушовски манастир“
14:00 ч. – Награждаване на победителите
10:00 ч. – 12:00 ч. – Тържествена литургия и курбан – празник на Гушовския манастир, местността Гушовски манастир
14:30 ч. – 17:00 ч. – Концерт на Гушанската духова музика от с. Замфирово, местността Гушовски манастир
19:00 ч. – Концерт на Камелия, местността Гушовски манастир

07.09.2012 г.
9:30 ч. – Откриване на базар „Чипровски вкусотии – традициите на моя град“ – площада пред Общината
10.00 ч. – Литургия в църквата „Св. Възнесение Христово“, отслужена от Видинския митрополит Дометиан и в католическата катедрала „Санкта Мария“, отслужена от Негово Високопреосвещенство Монс. Януариуш Болонек
11.00 - Посрещане на президента на РБългария г-н Росен Плевнелиев на плащада в гр. Чипровци
11.20 ч. - Откриване на изложба на документи за живота и делото на архиепископ Петър Парчевич в Историческия музей на гр. Чипровци
11.50 ч. - Коктейл
12.30 ч. - Тържествени чествания в ОУ „Петър Парчевич“: Откриване на изложба посветена на родословното дърво на Петър Парчевич; Полагане на венци на бюст-паметника; Награждаване на победителите в детския конкурс „Талантливите деца на община Чипровци“;
13:30 ч. – 17:00 ч. – Фолклорен събор на чипровчани от страната и чужбина: с участието на местни и регионални самодейни състави и гости от Банат – площада пред Общината
14.00 ч. – Тържествена сесия на Общинския съвет – връчване на плакети.
Награждаване спечелилите Националния конкурс за есе на тема „Архиепископ Петър Парчевич – най-великият българин, патриот и дипломат през 17 в.“ – Голямата заседателна зала на общината
15:00 ч. – 16:30 ч. – Кръгла маса за живота и делото на архиепископ Петър Парчевич в памет на 400 години от рождението му – Голямата заседателна зала на общината
17.00 – 17.30 ч. – Представяне на книгата на краеведа Славко Григоров – „Чипровски край – легенди и митове“ – Голямата заседателна зала на общината
19.30 ч.- Концерт на танцов състав „Пъстрина“ при НЧ „Разум“ и танцов състав „Гушанци“ при НЧ „Развитие“ – площада пред Общината
21.00 ч. – Тържествена заря

08.09.2012 г.
14:30 ч. – Начало на открит шахматен турнир „Чипровци Оупън“ 2012 г. гр. Чипровци – Голямата заседателна зала на общината
16:30 ч. – Награждаване на победителите
17:00 ч. – Приятелска футболна среща между ветераните на „Кипровец", гр. Чипровци “ и „Локомотив“,гр. Пловдив, централен стадион
общ. администрация
общ. администрация
нов член
нов член

Брой мнения : 13
Join date : 27.04.2012

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Съб Сеп 01, 2012 9:33 am

За всички гости на Чипровци, които очакват да видят красотата на чипровските килими, тази година те ще са изложени в центъра на града....ще ви посрещнат с цялото си величие и красота...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by Bel Muj Съб Сеп 01, 2012 2:24 pm

Sic tranzit gloria mundi! alien
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by ognjan-admin Нед Сеп 09, 2012 5:04 pm

Вече в 21-ви век, ерата на комуникациите и интернет общуванетo, уеб пространството се използва от много хора като основен източник на информация. Ако УВАЖАЕМАТА ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ иска да е "в час" с времето е добре да има това в предвид и да се отнася сериозно към това нещо. Когато публикувате нещо в интернет се стремете да е ВЯРНО или не по-добре не го правете. Ако ще вършите нещо го вършете като хората.

Организацията на турнира по шах беше на ниво, много ниско ниво! Може ли да напишете, че започва в 14:30, а той да започва в 9:30!? Щом сте сменили часа, го променете и тук. Някой е длъжен да Ви звъни всеки ден за часа на турнира в случай, че го промените, така ли!?

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕСЕРИОЗНО ОТНОШЕНИЕ!!!

Като администратор и собственик на форума Ви предупреждавам, че в случай че не се отнасяте сериозно към публикациите тук, ще Ви се отнеме възможността за подобна дейност!


Сега за да не потулите нещата ми е интересно, кой от общината публикува информация в интернет? Ако утре напишете някоя по-голяма глупост, кой ще е виновен?




Последната промяна е направена от ognjan-admin на Нед Сеп 09, 2012 10:35 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
ognjan-admin
ognjan-admin
Admin
Admin

Брой мнения : 851
Join date : 17.02.2008

https://chiprovec.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Нед Сеп 09, 2012 8:07 pm

А ти пък Оги,, това да е проблема, важното е, че мача е навреме и Камелия е била там...кой ти гледа шах или пък, че не се обяви победителя от конкурса за есе с награден фонд от 1000 лева.... Някой да е видял въобще откакто са на власт новите съветници и кмет решения на Общинския съвет....
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by elana Пон Сеп 10, 2012 10:37 am

Аз не виждам какво имаш против Камелия, Цветелина, тя е наша съгражданка, тя е една от нас! По добре ли щеше да бъде да пее Волода Стоянов или Николина Чакърдъкова? Аз лично нямаше да остана горе а и доста други. Камелия създаде атмосфера и добро настроение, контактувайки с публиката.
Аз съм тук и знам какво напрежение беше в Чипровци около организацията и може би за това е направен пропуск в обявяването на спечелилия конкурса. Мисля, че това не е кой знае какъв проблем, победителя беше награден, другото е подробност. Съгласна съм, трябва да се изпълняват обещанията, но в такъв момент не би трябвало да правим от мухата слон. Мисля, че тържествата минаха добре и нямаше проблеми.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Пон Сеп 10, 2012 11:01 am

Верно ли си била там, добре че миналата не беше .... Стига си търсила под вола теле... Факт е че Общината наруши собствената си програма без да уведоми участниците за това .... А за Камелия нищо лошо не съм написала ... Аз пък не останах горе на празника, както и много други и то не заради това, че Камелия пя, а защото си е мой проблема, защо ... Радвам се, че тази година си се вкарала в организацията та взе и ти да пишеш колко трудно било...

Когато беше Захарин кмет, такива грешки не прощаваше и пишеше та се пушилка вдига във форума ....
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by elana Пон Сеп 10, 2012 11:16 am

Ааааа, не! Нямаш право да ми говориш така! Миналата година не бях горе, защото бях на работа. И по миналата година също. В организацията не съм участвала , само бях наблюдател. Защото не знаете колко много работа беше свършена в музея, (където също бях наблюдател), а не участник. Видях как се подготвяше и организацията в съвета пак случайно. Бяха ангажирани всички от служители до обслужващ персонал. и не мисля тук да размятаме шпаги, говоря реално. Не трябва да сравняваме какво било лани, пък какво ще бъде догодина, нашите пристрастия не засягат никого.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Пон Сеп 10, 2012 11:20 am

Тука не става въпрос за музея, който през всичките тези години с Анюта начело е представял Чипровци достойно... просто не го намесвай...
Пишем за Общината...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by elana Пон Сеп 10, 2012 11:47 am

Аз говоря общо. Тук не трябва да делим Община- Музей, защото те двете заедно представляват Чипровци.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Пон Сеп 10, 2012 12:00 pm

Мислиш ли, че са едно, тогава Общината да не дъни Музея ...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by elana Пон Сеп 10, 2012 12:07 pm

Общината оцени огромната работа свършена от музея и награди директора на музея г- жа Борин за помоща в организацията на тържеството изцяло.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Пон Сеп 10, 2012 2:12 pm

Снимки може ли или никой не е снимал награждаването и
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by elana Вто Сеп 11, 2012 1:18 pm

Кмета на Община Чипровци г-н Първанов награди г-жа Анюта Каменова Борин с почетен знак "Петър Парчевич''.

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА 70501462

elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by elana Чет Сеп 13, 2012 12:20 pm

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА 47916554

Сканирах част от протокола на конкурса за есе.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Чет Сеп 13, 2012 12:39 pm

Само едно не мога да разбера, ти говорител на общината ли стана или нещо бъркам, все си мисля че не беше твоя работа ти да пускаш протокола
от заседанието... А и да ти кажа честно нищо не ми говори това, кои са били в оценителната комисия и в крайна сметка, защо не се обявиха на сайта на общината, както си беше реда....тоест както те го бяха обявили...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by elana Чет Сеп 13, 2012 1:52 pm

tcvetelinka написа:Само едно не мога да разбера, ти говорител на общината ли стана или нещо бъркам, все си мисля че не беше твоя работа ти да пускаш протокола
от заседанието... А и да ти кажа честно нищо не ми говори това, кои са били в оценителната комисия и в крайна сметка, защо не се обявиха на сайта на общината, както си беше реда....тоест както те го бяха обявили...

Прекали! Направих си труда да отида до общината да помоля да ми преснимат протокола и да го пусна за тези, които желаят да видят резултатите. В Общината бяха така любезни и ми го дадоха, щяха да го дадат на всеки. Не съм говорител на общината а обикновен гражданин, и мисля, че за публикуването трябва да си питаш тях. Съжалявам, че си направих усилието да пускам нещо, ще си взема бележка. Айде остани си със здраве!

(Опитах се да го изтрия, но си махнала опцията за триене.)
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by tcvetelinka Чет Сеп 13, 2012 2:07 pm

Не съм махнала опцията за триене на коментарите аз, като модератор нямам тази опция... Very Happy Ако не помниш няколко пъти съм ти го обяснявала....

Както и да е ясно ми стана, за общината или добро или нищо, няма нужда от повече натиск ....
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА Empty Re: ПРАЗНИЧНА ПРОГРАМА

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите