Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Къде сте хора.........

+2
tcvetelinka
skakalec66
6 posters

Go down

Къде сте хора......... Empty Къде сте хора.........

Писане by skakalec66 Сря Сеп 19, 2012 8:06 pm

Не знам какво стана с този форум, но той замря,както замря и общината.Всички изчезнахте, всички замлъкнахте. Къде отидоха оптимистите,къде са хората за правда и промяна. Всички говорят за прозрачност,а то е пълно затъмнение. Както във форума така и из коридорите на общината е в тишина,смут и нищо,едно голямо нищо. Имам чувството че Чипровци изчезва като в ,,Бермутски триъгълник,,. хора Събудете се, от този филм с лош сценарий,после ще е късно,много,много късно.
skakalec66
skakalec66
нов член
нов член

Брой мнения : 19
Join date : 27.05.2010

Върнете се в началото Go down

Къде сте хора......... Empty Re: Къде сте хора.........

Писане by tcvetelinka Чет Сеп 20, 2012 4:32 pm

Според мен никой не е изчезнал, всеки обаче се скъта, кой от лична далавера, кой от съображения за сигурност, че иначе лошо му се пише...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Къде сте хора......... Empty Re: Къде сте хора.........

Писане by ivo1973 Чет Сеп 20, 2012 10:26 pm

Што бе всичко е океи пълен първи клас. Снимки с Президента !!! Супер Общсина !!!
ivo1973
ivo1973
нов член
нов член

Брой мнения : 5
Join date : 06.09.2011

Върнете се в началото Go down

Къде сте хора......... Empty Re: Къде сте хора.........

Писане by ivo1973 Чет Сеп 20, 2012 10:37 pm

Мене ме е Срам от Цялата тая гнусотия а Вас не знам !!! Кой е Виновен не мога да кажа, ама всичко това е много грозно. Пи-ар За Глупаци !!! Не съм Съгласен с Такова нещо !!! Така мисля !!! Със Здраве на Всички !!!
ivo1973
ivo1973
нов член
нов член

Брой мнения : 5
Join date : 06.09.2011

Върнете се в началото Go down

Къде сте хора......... Empty Re: Къде сте хора.........

Писане by elana Пет Сеп 21, 2012 11:02 pm

Иво, още ли имаш илюзии за промяна? Няма оптимисти, няма прозрачност, няма даже и сценарии, общината е на автопилот.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Къде сте хора......... Empty Re: Къде сте хора.........

Писане by Bel Muj Чет Сеп 27, 2012 9:01 am

Га ядохте кифтетата не ривахте, сега що ривете!?То не беха певачки ,то не беха лакардии. Ако вие!
Bel Muj
Bel Muj
редовен
редовен

Брой мнения : 58
Join date : 28.09.2011

Върнете се в началото Go down

Къде сте хора......... Empty Re: Къде сте хора.........

Писане by babajaga1972 Нед Сеп 30, 2012 2:45 pm

Здравейте! И във форума както и в Чипровци - населението намалява прогресивно и отива към закриване! Искам да попитам знае ли някой до къде стигна конкурсът за директор на детската градина? Дали мина и кой го спечели,или още е в процес на изчакване на кандидати? Питам,защото лятото една жена,чието детенце е в градината,ми каза,че в къщи и пяло песничка,само че със леко руски акцент. Аз си помислих,че това е нов почин на общината,но тя ми обясни положението - значи с децата се занимавали рускини,руски гражданки. На мен ми стана чудно толкова ли в цялата община не можа да се намери някой местен с необходимата диплома за тези места,ами ще се уреждат граждани,дошли от някъде си! И вярно ли е,че пак в детската градина има назначена нова учителка? Е кого ще учат горе толкова персонал,а деца няма? Кой ще държи за една и съща работа двама човека на заплата? Имам в предвид касиер и домакин,плюс счетоводител? Тези длъжности могат да се редуцират две в едно,но нали общината ни е богата и може да си позволи лукса да поддържа повече персонал! А вярно ли е ,че и в училището има новоназначени учители?При положение,че часовете не стигат за редовните и децата са малко,защо трябва да се назначават външни хора? Не може ли от редовния персонал да се вземат тези часове,тъкмо ще си изпълнят норматива? Но и тук май се не мисли както трябва,а идеята е да се намери работа на някои хора! Във връзка с това ми е чудно и нещо друго - любимите общински съветници не ги ли е срам,че общината е пред закриване,и то благодарение на тях,а те с чиста съвест си вземат сигурно по 300 - 400 лева за две заседания в месеца за по два - три часа?А моите родители едвам изкарват месеца със 290 лева от двете пенсии! Като са толкова загрижени,защо не се отказаха от тия пари и те да се използват нещо да се направи в Чипровци или за децата в града? Нали милеят за Чипровци? Ама това става май само една седмица преди изборите? При положение,че по - голямата част от тях са бизнесмени,до тия пари ли са опрели? Извинявам се за дългата тирада,но ме е яд! Яд ме е,защото всеки път,когато си идвам,намирам Чипровции все по-пусто,разбито и изоставено! Ако това ни е демокрацията,да ни е здрава гърбината!
babajaga1972
babajaga1972
нов член
нов член

Брой мнения : 8
Join date : 10.10.2011

Върнете се в началото Go down

Къде сте хора......... Empty Re: Къде сте хора.........

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите