Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вицове!!!!!!!!!!!

+5
elana
непослушки
bary66
evell
ognjan-admin
9 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty две мохи !!!!

Писане by boian-boian Пет Юни 06, 2008 9:44 pm

Две мухи кацнали на едно говно и едната казала:
- Кога ще ядеме???
А другата отговорила:
- Шът ма на масата сме !!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
boian-boian
boian-boian
нов член
нов член

Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bobi Съб Юни 07, 2008 3:27 pm

Двама приятели си говорели:
- Вкъщи има много хлебарки. Всичко опитах, но нищо не помага.
- Размахвай ръце и викай "Няма нищо за ядене ! Няма нищо за ядене!", казал другият.
Прибрал се човекът, изпълнил заръката и доволен си легнал. По едно време усетил, че някой му дърпа одеалото. Тих гласец долетял до неговите уши:
- Хазяин! Донесохме ти ядене!
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Пон Юни 23, 2008 3:24 pm

E NEZNAQ ZA KAKVO STAVA NA VYPROS....HA HA HAУчителката предлага на децата да играят на букви: тя казва буква, а децата казват дума, която започва с тази буква и я обясняват. Започнали... А, Б и т.н. Децата се поуморили. Стигнали до буква "П". Само Иванчо вдигал ръка. Учителката го посочила със свито сърце:
- Кажи, Иванчо.
- "Подсъзнание", госпожо.
- Браво, Иванчо - отдъхнала си тя - И какво значи "подсъзнание"?
- Ами, госпожо, представете си, че по улицата вървят две жени и ядат сладолед. Едната го ближе, а другата го смуче. Коя от двете е омъжена?
- Ами - позачервила се учителката - тази, която го смуче...
- Не, госпожо. Омъжена е тази, която носи халка, а това дето вие си го мислите - то е подсъзнание


В един самолет пътуват англичанин, французин, турчин и българин.
По едно време отказали двигателите и пилота съобщил, че някой трябва да скочи.
Англичанина казал:
-Дядо ми е бил джентълмен, баща ми и той и аз съм джентълмен. И скочил.
След няколко минути пилота пак казал, че някой трябва да скочи и тоя път французина:
-Дядо ми е бил благородник, баща ми и той и аз съм благородник. И скочил.
Да ама не пак се наложило някой да намали теглото на самолета. Българина се изправил, въздъхнал тежко и рекъл:
-Дядо беше хайдутин, и тате беше хайдутин и аз съм хайдутин. И изхвърлил турчина от самолета

В асансьора е закачена аварийна инструкция:
"В случай на авария, моля звънете на телефон 938-98-81."
Един се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък.
Паникьосан човекът набира номера, и чува в слушалката:
- Градска морга. С какво можем да ви помогнем

На една опашка за краставици имало много жени и само един мъж. Жените се надвиквали една друга:
- На мене по-дълга!
- На мене по-дебела!
- На мене оная с пъпчиците!
Мъжът се ядосал и казал:
- На мене едно кило, аз ще ги ям


Мъж влиза в един бар и вижда красива девойка. Започва да я гледа изпитателно, а след това си поглежда часовника, пак гледа девойката, пак часовника.
Девойката:
- Чакате ли някого?
- Не, просто си гледам супер часовника.
- Какво му е толкова супер на този часовник?
- Този часовник излъчва алфа вълни, които аз могат да улавям и да разбирам за неща, които са невидими или скрити за другите.
- И какво разбирате в момента?
- Ами разбирам, че в момента сте без бельо...
- Егати часовника, нищо не струва, аз в момента съм си с бельо.
- О, значи пак е избързал с един час...
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Езиковите проблеми

Писане by tcvetelinka Сря Юни 25, 2008 6:23 pm

Събрали се учени - лингвисти на симпозиум, за да обсъждат езиковите проблеми. По едно време така се обърнала посоката на дискусията, че всеки взел да хвали колко съвършен е неговият език, как дадено чувство можело най-добре да се изрази и т. н. Нашият представител слушал, слушал, па накрая му писнало да слуша глупости, станал и теглил следната реч:

- Дами и господа, моите почитания към вашите езици, но няма по-богат и цветист език от българския. Ето тук съм ви приготвил няколко примера в подкрепа на твърдението ми:

1. Кажете, има ли някой език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между "капе" и "тече"? Няма такъв. Аз съм проверил специално. А на български има - "църцори".
2. Има ли някой език, на който да има 4 степени на сравнение - няма. А на български има - далече, по-далече, най-далече, на майната си. Или - готина, по-готина, най-готина, бахмааму.
3. Има ли език, в който да има минало незапомнено време? Хе хе - няма. А на нашенски има - Бил съм се бил напил и съм се бил бил.
4. Имате ли вие бъдеще евентуално време в миналото? Нямате. А ние имаме - щял съм бил да работя.
5. Колко начина имате по заобиколен начин да кажете "не знам", когато ви питат нещо? Общо взето всичките се свеждат до един: "I don't know" "No idea" "I got no clue". А вижте ние колко по-заобиколно можем да го кажем: "Казва ли ти някой!", "А сега де!", "ебеш ли му мамата!", "а - сега ме хвана!"
6. И накрая, господа - хайде кажете - има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на Български има - това е думата "такова".

На последната 6- та точка американският делегат не повярвал и казал "Не го вярвам това, че една дума може да замести коя да е дума в езика, аз лично ще проверя това!"
Разбира се Mr. Smith заповядайте в БГ да проверите!

И така мистър Томас Смит хванал самолета, прелетял океана и още веднага на аерогара София решил да пробва вълшебната дума. Отишъл на информацията и казал: "Моля ви, таковайте ми едно такси" - няма проблем, служителката набрала един номер и таксито пристига.

Изненаданият Мистър Смит се качва в таксито и казва на шофьора:
- Моля ви таковайте ме до някой луксозен хотел в София" - няма проблем - бум в Шератон. Още по-изненадан отива на рецепцията и казва:
- Моля ви таковайте ми една стая за 5 нощувки" - няма проблем регистрират го дават му ключа и момчето му занася багажа до стаята. Томас е като треснат, но продължава да тества думата не вярвайки на ушите и очите си - сяда в ресторанта и казва:
- Моля ви таковайте ми мешана такова с шопска такова и едно такова Каберне Совиньон" - след малко иде мешаната скара, шопската салата и виното.
-Oh my God, he was right - it really works - признал накрая Тома Неверни.

На сутринта станал и тръгнал към банята, но се сетил, че предишната вечер му направила впечатление една старинна сграда недалеч от хотела и един минувач го информирал, че това е Централна Баня, та нашият човек решил да я пробва как е, щото в неговата модерна държава няма такива работи. Влезнал човека да се къпе, но там нямало четка с дълга дръжка, с която да си търка гърба и той помолил един пич да му сапуниса гърба с думите:
- Моля ви, таковайте ме отзад.

При което оня се оказал услужлив човечец - (ми чужденец все пак - няма да го оставим с впечатлението, че не сме гостоприемни я!) - и съответно го "таковал".

Томас Смит останал доста изненадан от събитията, но си замълчал (все пак чужда държава, може пък тук това да е нормално) и като се върнал в Щатите - споделил си преживяванията, при което доцент Ганев се плеснал по челото и казал, о, аз забравих да ви предупредя колега, че "таковане" се спряга неправилно на гол гъз ...
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Чет Юни 26, 2008 11:16 am

Срещат се двама приятели.
Единият споделил:
- Снощи някакъв бандит нахлу в къщата и преби тъщата почти до смърт.
- А ти защо не се намеси?
- Е, не е честно двама мъже срещу една жена.

Срещат се двама приятели. Единият с траурна лентичка на ревера. Другият го пита какво се е случило.
- Абе остави, тъщата почина.
- Е как бе, вчера я видях жената, жива и здрава, връщаше се от пазар.
- Е да де, ама снощи взе да готви и както режеше лук се поряза.
- И от това ли умря?
- Не, застрелях я, горката, да не се мъчи.

В съда, съдията пита обвиняемият:
- Кажете сега, защо убихте тъщата си?
- Беше нещастен случай. Както си седяхме в хола и на нея започна да и тече кръв от носа....и аз за да спра кръвта я стиснах силно за врата....

-Тате, откъде си сигурен, че на баба влакът ще мине по тази линия?
-Не се офлянквай, ами развинтвай, развинтвай!
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bary66 Пет Юни 27, 2008 12:26 pm

Игуменката обсъждала увеличаването на престъпността с една от монахините.
- Сестро - попитала тя, - какво ще направите, ако през нощта си вървите по улицата и някой мъж започне да ви закача?
- Ще си вдигна полата - отвърнала монахинята. Игуменката се смаяла.
- И после?
- Ще му кажа да си събуе панталона. Игуменката още повече се изумила.
- И после?
- Ще избягам, защото ще мога да тичам по-бързо с вдигната пола, отколкото той със събут панталон!
bary66
bary66
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 2747
Join date : 18.02.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Съб Юни 28, 2008 3:46 pm

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Th_thh11

Между приятелки:
- Какво ти подари твоят за осми март?
- Гривна и пръстен. А на теб твоят?
- Ключ от апартамент.
- Уха! Кога ще правите освещаване?
- Не знам. Има само ключ. Самия апартамент още не го е купил.


Съдия пита свидетелка:
- На колко години сте?
- Ами наскоро наближих тридесетте! - кокетливо отговаря тя.
- И какво Ви задържа толкова по пътя?


Бабка отива в банката и пише чек. Касиерът й казва:
- А сега се подпишете.
- А как да се подпиша?
- Така, както се подписвате на поздравителните картички. Бабката взима химикалката и старателно изписва: "Целувам ви всички, ваша леля Емилия"
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bobi Вто Юли 01, 2008 7:53 pm

Наели чукча да боядисва осевите линни на едно шосе. Първия ден чукчата направил 200 метра осеви линии и шефовете му били възхитени. На втория ден направил 150 метра, но шефовете му пак били доволни. На третия ден направил 100 метра осеви линии и началниците му си казали, че щом първите дни се е справял добре, пак ще може. Но на четвъртия ден чукчата направил само 50 метра осеви линии и шефовете го повикали в офиса:
- Какво става с теб - казали - преди работеше толкова бързо и толкова много - първия ден 200 метра, втория 150, после 100, а сега...
А той отговорил:
- Сега чукча също работи добре, но кофа далече!
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Нед Юли 06, 2008 9:03 am

Ало, Народното събрание ли е?
- Да.
- Искам да питам, какво ми е необходимо, за да стана депутат.
- Ти луд ли си?
- Да, а някакви други условия има ли?


- Татко, защо се подписваш в бележника с кръстче? Нали не си неграмотен?
- Не искам учителят да помисли, че грамотен човек може да има такова дете!



Телефонът звъни:

-Ало,рецепцията ли е ?

Елате да помогнете!Тъща ми иска да скочи от прозореца на шестия етаж.

-Че аз с какво мога да ви помогна?

-Този ваш скапан прозорецне може да се отвори!


По цял ден говоря на мъжа си, а той - ни дума в отговор. Боя се, докторе, че има сериозно психично заболяване!
-Това не е заболяване, госпожо, това е талант!




52
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bary66 Пон Юли 07, 2008 10:02 am

Внимание! От скоро се появи нов и изключително опасен вирус!

Има опасен вирус наоколо. Нарича се РАБОТА. Ако получите РАБОТА от колегите си, шефа или някой друг по електронната поща или по какъвто и да едруг начин, НЕ Я ДОКОСВАЙТЕ! Този вирус ще заличи напълно личния ви живот.Ако влезнете в съприкосновение с РАБОТА облечете си якето, вземете няколко добри приятели и отидете право в най-близкия пъб. Поръчайте противоотрова, известна като БИРА (аз мисля че според сезона, може и червено вино да свърши работа...). Повтаряйте поемането на противоотровата, докато РАБОТА бъде напълно елиминирана от вашата система. Препредайте това съобщение незабавно на поне 5 приятели. Трябва да осъзнаете, че ако нямате 5 приятели, това означава, че вече сте инфектирани и че РАБОТА вече контролира вашия живот. Помнете, този вирус е изключително опасен! Да внимавате много !!!
bary66
bary66
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 2747
Join date : 18.02.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Пон Юли 07, 2008 12:06 pm

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 00020022
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bary66 Пон Юли 07, 2008 4:35 pm

- Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба.
"Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание."
"Добре, викам си на акъла, за какво ми е тая жаба и понеже играя на тото я накарах да ми каже шест числа. Прибрах се и попълних фиш с нейните числа. И няма да повярвате - ударих джакпота. И като се почнаха едни веселби - цяла седмица. Сетих се за златната жаба и реших да отида да й благодаря.
Попитах я какво да направя за нея."
"Искам да ме любиш, защото аз всъщност съм омагьосана принцеса!"
Гледам я аз крастава и грозна жаба, ама нали ме направи милионер. Прежалих се, стиснах зъби, притворих очи и почнах да я чукам. По едно време отварям очи и гледам гадната жаба се превърнала в красива шестнадесет годишна девойка.
Ето така седят нещата, господин съдия, а не както се опитва да ги представи майката на ищцата!
bary66
bary66
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 2747
Join date : 18.02.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by Гост Сря Юли 09, 2008 11:13 pm

Тошо и Гошо от заранта пият в лозарското кръчме. Вече са на пета грозданка. По едно време Тошо се втренчва в приятела си и го пита:

- Гога, ти що, като мине некой край нас, веднага сехващаш за чашата и бързаш да викаш "Наздраве!"?

- Как да не бързам? Ще вземе некой пиянчуга да се блъсне в масата и ще разсипе благинката.

Аман от пияници!
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by tcvetelinka Чет Юли 10, 2008 8:58 am

Very Happy Very Happy Very Happy lol!
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bary66 Чет Юли 10, 2008 9:23 am

Ученик непрекъснато говори на своя учител на "ти". За да го отвикне, учителят му казва:
- Ще напишеш сто пъти изречението: "Възпитаното дете се обръща към по-възрастните с "вие", а не с "ти"!".
На другия ден детето носи тетрадка, в която е написало изречението двеста пъти.
- Защо си направил това? - пита учителят.
- За да ти направя удоволствие!
bary66
bary66
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 2747
Join date : 18.02.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Съб Юли 12, 2008 10:25 am

Един човек пътувал с кораб. Качил се на палубата по едно да се наслаждава на гледката. В това време корабът минавал покрай един малък необитаем остров. На брега на острова стоял някакъв обрасъл и опърпан човек и махал с ръце. Пътника извикал веднага капитана на кораба и го попитал:
- Какъв е тоя човек дето маха с ръце на оня остров?
- Абе де да знам. От 20 години минавам по тоя маршрут и всеки път го виждам да маха



Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати.
- Деца, това са двама геолози - казва тя. - А ти, Жан, ще заведеш геолозите до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни.
- Днес не може, госпожице!
- Защо?
- Защото днес музеят е затворен! Оценете вица:



Разговор между приятелки:
- Вярно ли е, че роднините на твоя любим те мразят?
- Вярно е... Жена му направо е готова да ме удуши.



Разговор по телефона между офицер и войник:
- Николов, запалихте ли камиона?
- Да, до преди малко го гасихме...
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bobi Съб Юли 12, 2008 8:00 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Из дневника на Емел Етем



6,28 сутринта - Нещо гръмна. Много важно.Да си гърми.

6.40 сутринта - Пак се гърми. Аман бе, човек не може да си поспи!

7.00 сутринта - Гърми и не спира. Досадно. Къде ми е закона, че да си почета докато ми правят прическата и да си подбера тоалета.

7,30 сутринта - Фризьорката ми е притеснена нещо. Били гръмнали 2000 тона... нещо си там. Дреме ми, нали в моя си закон не го пише.

7.40 сутринта - Сергей ми звънна. Нещо му съборило кафето.Пита, знам ли нещо.От къде да знам пък аз.Не знам, естествено.. И фризьорката нищо не знае.Пита ме мене.Лигла.

8..00 сутринта - Някакъв военен ми звъни, Обяснявам му, че съм на фризьор и да не ме безпокои.А, нач. щаба бил. Не го знам тоя. Абе, проверих си в закона. Никъде не пише какво да правя.Пише, какво да не правя. Уу... тези обувки не съм си ги носила още.

8.15 сутринта - Сергей настоява да ида да видя защо му подскача кафето още. Да иде и да си види сам. Каза му го, ама го мързяло.Да ида аз, той бил шефа и се нуждаел от очи и уши. Добре де, тръгвам. И Ахмед нещо любопитства, ама и той зает. Е, все аз ли да ходя!?!!?

8.15 сутринта - Отидох, видях, скъсах си чорапогащника. Нещо гори, нещо гърми, не е бедствие, не е авария. Не е природна катастрофа. Не е в моя ресор. В моя закон си пише много ясно, Бедствие е земетресение от 10 по Рихтер нагоре, паднал астероид, всемирен потоп и все такива неща. Бойко! Ти си виновен! Да ти го кажа в очите.Аз да не съм министър на всичко? Що ме разкарвате по никое време? И си скъсах чорапогащника и не можах да видя къде ще почивам през лятото. Досадници такива. Помолих Ахмед да ми прати актуалния списък на нашите фирми, които да се заемат с почистването.

11.00 преди обед - Пресконференции, досадно.Гладна съм...

23.00 преди полунощ - Сергей настоява да ходя по телевизиите и да обяснявам какво пише в закона ми. Неграмотници! Да си го прочетат сами! Какво има да обяснявам. Още ме е яд за чорапогащника!
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bary66 Пон Юли 14, 2008 10:48 am

Вълкът отишъл на реката и видял невестулката да мие кора от банан.
-Защо миеш тая кора?
-Дай 1 лев и ще ти кажа.
Дал вълка 1 лев.
-Айде сега кажи ми защо я миеш.
-Ей така да е чиста.
-Ти си била много проста ма.
-Проста, проста ама изкарвам 30 лева на ден.
bary66
bary66
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 2747
Join date : 18.02.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by Гост Пон Юли 14, 2008 1:20 pm

Още малко за Етемчето /Метем Крадем/

Попитали Емел Етем: Как сте ?
Тя отговорила: Бомба
avatar
Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bary66 Вто Юли 15, 2008 12:16 pm

Катаджия спира черно Чероки:
- Направихте нарушение. Трябва да платите глоба.
Шофьорът:
- Слушай, приятел! Пари нямам!
- Лъжеш!
- Не лъжа бе! Заплатата ми е 200 лева!
- 200 лева? И караш Чероки?!
- Абе ти, какво искаш!? В казармата взимах 15 лева и карах танк.
bary66
bary66
вие избирате
вие избирате

Брой мнения : 2747
Join date : 18.02.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bobi Вто Юли 22, 2008 9:14 pm

Отива гъзар да си купува последен модел BMW:
- Искам го с всички възможни екстри – да няма нещо което да липсва!
Насложили му всички екстри, той оставил балата с парите и подкарал бавареца по улиците да се вози. След няколко пресечки спрял на светофар. До него спряло едно трабантче с тъмни джамове. Джама плавно се свалил, от вътре се показал един чичка и се провикнал:
- Извинявай колега, дай да разменим по една фанта с твоя хладилник че моя нещо се е изключил да се размразява?
Гъзара побеснял, обърнал обратно и право в магазина:
- Абе аз на вас казах ли ви ВСИЧКИ екстри?!? Защо НЯМАМ хладилник???
- Извинете господине, веднага ще поправим пропуска, много съжаляваме.
Сложили му хладилника, доплатил си и пак подкарал бавареца по улиците. След известно време спрял на друг светофар. До него – хоп – същото трабантче. Пада джама и чичката отвътре протяга един хамбургер и му вика:
- Колега дай да притопля сандвича че моята микровълнова нещо се е скапала, а?
Гъзара вече извън кожата си объща с мръсна газ и право в магазина:
- Е сега ви избих.....
- Много се извиняваме...
Вече с микровълнова се поуспокоил и пак тръгнал да се вози. Спрял на светофар, до него веднага се залепило същото трабантче с тъмните джамове. Той го погледал десетина секунди в напрежение но нищо. Свалил си джама и почукал по стъклото на трабанта – нищо. Почукал втори път по-силно – нищо. Ударил два пъти с юмрук – в този момент тъмния джам на трабнтчето плавно се спуснал, отвътре се показал чичката с мокра глава и хавлия на врата:
- А, ти ли си, извинявай бях в банята и не съм те чул...
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by tcvetelinka Вто Юли 22, 2008 9:54 pm

Very Happy Very Happy Very Happy lol!
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bobi Чет Юли 24, 2008 9:25 am

На един светофар спират един до друг борец с БМВ и моторист. Мотористът решава да се пошегува с бореца и му подвиква:
- Хей, какво е това: четири колела и по средата едно тъпо?
- Не знам - отговаря троснато мутрата.
- Ти бе, тъпак! - отвръща мотоциклетистът.
Борецът се ядосал, но не могъл да му го върне, защото светофарът светнал зелено и мотористът се изгубил някъде между колите.
На следващия светофар до БМВ-то на бореца спряло трабантче. Борецът решил да си го изкара на шофьора и го попитал:
- Ей, знаеш ли какво е: четири колела и в средата едно тъпо?
- Не знам - отговорил уплашено шофьорът.
- Аз бе, тъпак! - извикал борецът.
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Сря Фев 11, 2009 9:00 pm

Прибрал се една вечер един мъж много къркан, паднал в леглото до жена си и заспал. Не щеш ли събужда се пред райските порти и там го чака Свети Петър.
- Ама аз мъртъв ли съм? Не може да бъде, трябва да живея още - захленчил мъжът.
- Мъртъв си, защото се напи като свиня. Мога да направя изключение и да те върна, ама като кокошка. Ти решаваш.
- Добре... пусни ме във ферма близо до дома ми.
Речено сторено. След малко той се озовал целия в перушина в една ферма. При него идва петелът и го пита:
- Как е, как е, май ти е първи ден днес?
- Зле ми е, нещо ме напъва отвътре ще се пръсна - отговорил оня.
- Ясно - ще мътиш. Напъни се и ще ти олекне.
Напънал се оня и го измътил. След това пак се напънал и пак го измътил. Олекнало му много и решил пак да мъти. В това време жена му го праснала по врата и изкрещяла:
- Ставай бе алкохолик. Осра цялото легло!


Виждам в опашката пред касата една страхотна блондинка , която стои малко по-напред, маха ми дружелюбно и ми се усмихва . Не мога да разбера, защо едно такова парче ще маха на мен и при това тя ми изглежда позната, обаче не мога да кажа от къде. Ето защо й казвам:
- Извинете, познаваме ли се?
Тя отговаря:
- Не съм много сигурна, но си мисля, че вие трябва да сте бащата на едно от моите деца!
Припомням си за единствения път, когато съм изневерявал.
- За Бога! Ти ли си тази стриптизьорка, с която правих секс на моята ергенска вечер върху масата за тенис пред всички, докато твоята колежка ме пляскаше с мокра целина и ми навираше краставица в задника?
- Не - отговори студено тя... Аз съм класната ръководителка на вашия син.

Една мутра си купил джип, но бил толкова голям, че не се побирал в гаража му и се чудил как да го прибере. Излиза комшията до него и му казва:
- Какво гледаш и умуваш бе комши?
Мутрата му отговаря:
- Еми купих си джип, ама е толкова голям, че не се побира в гаража ми и се чудя дали да не му одрежа тавана.
Комшията му казва тогава:
- Защо не му спаднеш гумите по-лесно е и ще се побере!?
Мутрата му казва:
- А бе комши ти си по-глупав и от мен. Джипа от долу си влиза ама отгоре неще.



--------------------------------------------------------------------------------
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Пет Фев 13, 2009 1:16 pm

Мъж се прибира по-рано от командировка и намира жена си с любовник в спалнята. Изпаднал в истерия и се разкрещял:
- Какво прави този мъж в нашето легло? А? Какво прави там?
А жената блажено се протегнала:
- Чудеса прави... чудеса...


Защо Сергей Станишев не иска да е министър председател на Норвегия!?
- А вие бихте ли искали да имате e-mail: prime-minister@gov.no


Човек слиза да изхвърли боклука и среща по стълбите съседа си:
- Абе, комши, тая ваш`та котка, що мяука така зловещо?
- А твойта котка не мяука ли, като я къпете?
- Не.
- А като я изстисквате?


При гадателка:
- Снощи сънувах Бил Гейтс. Това на пари ли е, или на вируси в компютъра?
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by tcvetelinka Пет Фев 13, 2009 6:06 pm

Заю Баю Мутра

Застанал заекът пред автомат за кафе. Пуска пари и пие кафе, пуска пари и пие кафе..Наредила се опашка и вълкът казал:
- Заек, искаме и ние да пием кафе.
- Ти да мълчиш! Докато печеля, ще играя!
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bobi Съб Мар 14, 2009 10:17 am

Голф двойка с пернишка регистрация спира на светофар до един Майбах. Шофьорът на голфа сваля джама, прави знак на шофьора на майбаха да направи същото и го пита:
- Колега, как е колата, върви ли, добре ли вози, доволен ли си от нея?
- Ами /леко учуден/ - супер е, нямам никакви оплаквания....
- Не бе, щото гледам- малко ги карат и затова...
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by elana Пон Мар 30, 2009 11:42 am

КАНЯТ БАТЕ БАЙКО ДА КРЪЩАВА НОВОРОДЕНО ДЕТЕ. ТОЙ ОТИВА В УРЕЧЕНИЯ ЧАС ВЗИМА МАЛКОТО И ОТИВА В ЗАДНАТА СТАИЧКА.СЛЕД ПОЛОВИН ЧАС ИЗЛИЗА И СЪОБЩАВА:
-ДЕТЕТО ЩЕ СЕ КАЗВА ТЕМЕЛКО!
-НО ЗАЩО ГО КРЪСТИХТЕ ТОЧНО ТАКА Г-Н БОРИСОВ-ПИТА ПРЕЗ СЪЛЗИ МАЙКАТА?
-АЗ НЕ СЪМ ГО КРЪЩАВАЛ. ТО САМО СИ КАЗА ВСИЧКО.
elana
elana
потребител на месеца
потребител на месеца

Брой мнения : 4744
Join date : 01.03.2008
Age : 75
Местожителство : гр. Чипровци

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by bobi Сря Ное 02, 2011 4:53 pm

не е виц
ама е нещо много вярно

“Господ създал вселената, земята, растителния и животински свят – създал и човека. Всичко било наред. Минавали години, векове, епохи без да се случва нищо – пълна идилия. Не щеш ли, човеците нещо сбъркали пред Бога. Поискали да имат знания. Разсърдил се той и жестоко ги наказал. Изгонил ги от Рая и нещата потръгнали. Хората получили свобода, но не знаели какво да правят с нея и все повече грешали…”

Ето как свършило всичко: “…При поредната им грешка, Бог отново наказал човеците. Радлелил ги, размесил езиците им и на всеки народ дал късче земя. Последен при него се явил българинът.
-Защо закъсняваш? – попитал го Господ.
-Защото съзерцавах и изучавах творенията ти Господи! Сътворих календар, с който да отчиташ Вечността, букви, с които да изписваме Името ти, вино – за да утоляваш жаждата си! Моят народ не лъже, не краде и не руши, но ти раздаде цялата земя и за нас не остана.

Господ се разсмял, после се замислил. Накрая казал: “Ето на твоя народ парче земя от Рая!”.
bobi
bobi
модератор
модератор

Брой мнения : 691
Join date : 17.02.2008
Age : 55

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by tcvetelinka Чет Ное 10, 2011 12:50 am

Момче пита баща си:
- Татко, какво е това политика?
- Ами как да ти обясня по-накратко? - отговаря бащата.
- Аз съм демокрацията, защото аз печеля парите, майка ти е правителството
... ... ... - тя ги харчи. Ти си народът - за теб се грижим. Прислужницата е работническата класа, а малкото ти братче е бъдещето.
Момчето много не разбрало, но все пак не отговорило.
През нощта то отива при майка си и гледа че тя е заспала. После минава през стаята на малкото си братче и вижда, че се е наакало. Поглежда през ключалката във стаята на прислужницата и я вижда в леглото с баща си...
На сутринта всички се събуждат и детето отива при баща си и казва:
- Татко. разбрах що е политика!
- Браво моето момче! - отговаря бащата.
- Докато правителството спи, демокрацията чука работническата класа, народът е пренебрегнат а бъдещето е цялото в лайна!!!

+10
tcvetelinka
tcvetelinka
модератор
модератор

Брой мнения : 4650
Join date : 22.03.2008

http://crazy2002-tcvetelinka.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Вицове!!!!!!!!!!! - Page 2 Empty Re: Вицове!!!!!!!!!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите